Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Zkousela jsem s dzemem a polevou a je to naprosto vyyyborne a take rychle, doporucuju! Dekuju!
Jdu to zkusit..:o) A pak napisu, jake o bylo...:o)
je to moc dobre ani to moc sladke neni.Jen na velkej plech vse zdvojnasobit je toho malo! JINAK JE TO MNAMKA!!!Pritel oblizuje plech :-))
Tuto buchtu polévám mléčnou čokoládou, zavařeninu jsem dát nezkoušela.
Ako to chutí potreté napríklad ríbezľovým lekvárom a až potom poliate?Vyzerá to veľmi dobre, zajtra to upečiem.
Na velký plech musíte všechno zdvojnásobit.
Není toho na normální plech nějak málo?
Koložvárské zelí
Žemlovka s tvarohem a jablky
Tatarský biftek podle časopisu F.O.O…
Sorrentinos, ravioly se sýrovou…
Pórková polévka s knedlíčky
Sýrovo-smetanové zapékané řízky
Česneková pomazánka s mascarpone
Jablkovo-kokosová bábovka ze zakysané…
Krkovička pečená na medu a hořčicí
Krémová polévka s fazolkami a koprem
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Panna cotta s limetkovým sirupem
Dort Míša