Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
https://www.caro.cz
Dělala jsem to podle receptu.Myslím si,že vanilka je nutná,dá tomu skvělou a asi i nenahraditelnou chuť.Akorát se mi to zdá moc sladké.
a musi se to nechat odlezet nebo se to hned muze pit.
Kdysi jsem to ochutnala a pamatuju si, že to bylo dobré. Když nemám vanilku, můžu místo toho použit vanilínový cukr?
Krevety na česnekovém másle
Přírodní řízek
Hermelínové brambory
Kubánský dort
Makovec V.
Francouzský citronový koláč - Tarte…
Bramborové šišky se zelím a kuřetem -…
Placičky z brokolice a cukety
Zeleninový salát s lososem a…
Steakový salát s balzamikem
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda