Quinoa - jako příloha nebo zavářka do…
Bůček v sáčku
Kuře v sáčku
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Máš zavářku podobnou nudlím. Vypadlo mě d.
Uděláš-li toto těsto trochu řidčí a z polohrubé mouky, tak ho proleješ přes vidličku a máš zavářku podobnou nulím
Ale Jirko, vždyť to "í" je hned vedle správného "á". Jde o pouhý překlep.... (...vidličkou vkládáme kousky těsta....). Simča S.
...vidličkou ,,vklídíme,, kousky těsta :-! -tohle slovo jsem v životě neslyšel :-\ .Jinak té ,,vložce,, se u nás říká-kapání ;-) :-P
Polévky ze sáčku nejsou vhodné pro děti!!!!!!!!!!!!!!
Pikantní pečená kuřecí stehna
Krevety středozemí
Kokosovo-tvarohový dort
Veganský indický sójový guláš
Piña colada - koláč
Dort "Hlava koně"
Jablečný víkendový koláč - vláčný
Losos na pomerančích
Bublanina z remosky
Těstovinový salát s pečenou zeleninou…
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Domácí okurková limonáda
Ledový čaj
Dort Míša