Quinoa - jako příloha nebo zavářka do…
Bůček v sáčku
Kuře v sáčku
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Máš zavářku podobnou nudlím. Vypadlo mě d.
Uděláš-li toto těsto trochu řidčí a z polohrubé mouky, tak ho proleješ přes vidličku a máš zavářku podobnou nulím
Ale Jirko, vždyť to "í" je hned vedle správného "á". Jde o pouhý překlep.... (...vidličkou vkládáme kousky těsta....). Simča S.
...vidličkou ,,vklídíme,, kousky těsta :-! -tohle slovo jsem v životě neslyšel :-\ .Jinak té ,,vložce,, se u nás říká-kapání ;-) :-P
Polévky ze sáčku nejsou vhodné pro děti!!!!!!!!!!!!!!
Smažený králík
Česneková pomazánka z balkánského sýra
Broskvový dort
Smažené vepřové řízky na čínský způsob
Ďábelská směs na topinky
Kaštany
Kokosový dort s kakaovým krémem
Koláč s hruškovým / jablečným…
Quinoa s houbami ala houbový kuba
Letní těstoviny
Rybízová bublanina
Řecký salát s olivami
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Ledový čaj
Kynuté ovocné knedlíky
Lehký levandulový sirup
Domácí okurková limonáda