Zaregistrujte se k odběru newsletteru a my vám každý týden zašleme osvědčené tipy.
Komentáře k receptu
Lilly
|31. 3. 2013 12:33
Dobrý den,
chci se zeptat na jakou teplotu to pečete. Děkuji L.
Magdička
|15. 1. 2013 07:59
přidala jsem tam o 100 g jablek navíc a je krásně vláčný :-) Jinak je to skvělý recept :-)
lugia
|20. 2. 2011 11:25
chtela bych se zeptat jestli je rum nutny,chtela bych to totiz udelat i pro deti ;-)
Mirka Zahradníková
|10. 7. 2007 11:11
Tak jsem udělala přesně podle receptu, nemá chybu - hned zmizel:o) Dělala jsem do dortové formy, posypala sekanými ořechy a ozdobila půlkami ořechů a vypadalo to krásně.
eli
|24. 3. 2007 17:59
Priznam se, ze ja take opravdu nemam rada chut prasku do peciva, proto ho ve vsech receptech davam jen o polovinu min nez je predepsane mnozstvi. Vetsinou pak usleham snih z bilku, aby byl kolac i tak nadychany. Tenhle recept mam od sve babicky, kde byly predepsane 2 prasky do peciva, ale priznam se ze vzdycky kdyz jsem tuhle buchtu delala, dala jsem jen jeden a bylo to dobre. Nicmene kdyz jsem sem posilala recept, chtela jsem sem poslat original od babicky. Mozna jsem ale klidne mohla prezentovat moji verzi:o) Na recept na Americkou buchtu jsem koukala, urcite ji brzo udelam, ale prece jen je to trochu neco jineho.. Nezatracovala bych tenhle recept uplne, tuhle jsem to pekla pro kamarada francouze, kterej to hodnotil slovy "velky dobry":o)
Barbora Polakova
|23. 3. 2007 22:44
Bolo tam hrozne citit tie dva prasky do peciva, odporucam radsej americku buchtu je tiez z jablk a kakaa ale je omnoho lepsia.