Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Dobrý den co znamená když je tam 1/2 l mléka prosím co je to. L ??
super perník, výborný
Tento recept jsem vyzkoušela a povedl se na výbornou, akorát výškově mě hodně překvapil :-)) Všichni si ho chválí!!! <3
Je tím myšlena 1 sklenička! Ne celá lahev oleje... ;-)
Musí tam být tolik oleje?? :-(
Dovnitř jsem namazala jahodovou marmeládu, a polila oříškovou polevou a byl opravdu výborný:).
Vypadá vážně skvěle,jdu ho vyskoušet.
Taky mám v úmyslu hu zkusit
Právě jdu na něj, tak doufám, že bude stát za to.
Vypadá k "sežrání" <3
Cuketová polévka se salámem
Smažený vepřový řízek se sýrem
Těstoviny s ricottou, parmezánem a…
Kynutý knedlík z mikrovlnky
Báječná (nejen) broskvová roláda
Rychlá směs na špagety
Česneková krkovička na tymiánových…
Krůtí na smetaně
Pikantní jogurtová marináda na kuře
Krémová polévka s fazolkami a koprem
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Lehký levandulový sirup
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Panna cotta s limetkovým sirupem
Dort Míša