Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Dobrý den co znamená když je tam 1/2 l mléka prosím co je to. L ??
super perník, výborný
Tento recept jsem vyzkoušela a povedl se na výbornou, akorát výškově mě hodně překvapil :-)) Všichni si ho chválí!!! <3
Je tím myšlena 1 sklenička! Ne celá lahev oleje... ;-)
Musí tam být tolik oleje?? :-(
Dovnitř jsem namazala jahodovou marmeládu, a polila oříškovou polevou a byl opravdu výborný:).
Vypadá vážně skvěle,jdu ho vyskoušet.
Taky mám v úmyslu hu zkusit
Právě jdu na něj, tak doufám, že bude stát za to.
Vypadá k "sežrání" <3
Hodolanská omáčka
Smažená zmrzlina
Buchta alá medovník
Roštěnky na špeku
Bramborové placky pečené v kuse
Jedlé kaštany - pečené, vařené
Bezlepkový smetanový dort s rybízem
Banoffee irský koláč
Smetanovo - čokoládový dort
Těstovinový salát s pečenou zeleninou…
Třešňová marmeláda
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Domácí okurková limonáda
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Lehký levandulový sirup