Azu po tatarsku
Tiramisu po česku
Tiramisu po česku III.
Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.
Vypada to moc dobre i to voni hezky ale jako lajk nemam poneti jak dlouho to dusit tak snad to vychytam ...
Dobrá směs :)
Perfektní bašta. Nemělo to chybu. Naservírovala jsem ji manželovi na naší nové jídelní soupravě z www.dinezon.cz :-*
Výborné, s bramboráčkama to nemá chybu! 1 :)
Až na tu hořčici docela dobre ...
...sorry, komentar patri k azu po tatarsku! Azu po tatarsku jsem delala nekolikrat, tohle azu jsem jeste nezkousela, takze nemuzu hodnotit, ale urcite zkusim. ;-)
Dobry a jednoduchy recept, delala jsem uz nekolikrat. Kys. okurky jsem nastrouhala. Davam za 1! :-*
Docela dobry a jednoduchy :-)
Kapr na česneku - Balkán
Náš domácí štrúdl
Zapečená růžičková kapusta podle…
Květákové placičky se šunkou
Meruňkový koktejl
Babiččin rychlý jogurtový koláč
Květáková (brokolicová) rýže
Makové (ořechové) muffiny
Margot řezy ....Danča
Japonská omeleta okonomiyaki
Třešňová marmeláda
Polévka gazpacho
Těstovinový salát s tuňákem a…
Jahodová zmrzlina s jogurtem
Domácí okurková limonáda
Hrnková bublanina s třešněmi
Ledový čaj
Lehký levandulový sirup