• Blesk.cz
  • |
  • Blesk pro ženy
  • |
  • AHA!
  • |
  • Dáma.cz
  • |
  • Maminka.cz
  • |
  • E15.cz
  • |
  • Reflex.cz
  • |
  • FITweb.cz
  • |
  • Ženy.cz
  • |
  • MojeZdraví.cz
  • |
  • více Created by potrace 1.13, written by Peter Selinger 2001-2015
    • Ábíčko.cz
    • Auto.cz
    • AutoRevue.cz
    • AVmania.cz
    • DIGIarena.cz
    • Doupě.cz
    • FinExpert.cz
    • iSport.cz
    • MobilMania.cz
    • SportRevue.cz
    • Živě.cz
    • Sazka eLEAGUE
Recepty.cz - logo
  • Oblíbené recepty
    • Sezónní recepty
    • Nejlépe hodnocené
    • Poslední komentáře
    • Tip - týdenní menu
  • Nejnovější
  • Suroviny
  • Světová kuchyně
    • Česká
    • Slovenská
    • Francouzská
    • Italská
    • Čínská
    • Řecká
    • Mexická
  • Rady
  • Magazín
  • F.O.O.D.
  • Videorecepty
  • Přihlásit se
  • Vložit recept
  • Přihlásit se
Recepty.cz - logo
Pokročilé vyhledávání Podle ingrediencí
Vložit recept
Zdravý oběd Rychlá večeře Chuťovky Polévky Maso Omáčky Přílohy Těstoviny Moučníky Zdravé Rychlé Sladké Grilování & BBQ Nejlepší recepty z jahod
  • Recepty.cz
  • Americké Cookies
Napište svůj komentář k receptu

Americké Cookies

autor: Recepty
0.0
moje hodnoceni
4.3
hodnotilo: 7
doba přípravy: neuvedeno
obtížnost: střední
Vložit do kuchařky Vložit do nákupu Vytisknout recept
Americké Cookies
Nahrát fotku
 

Suroviny

počet porcí: neuvedeno
  • Za A)
    • 1
      hrnek polohrubá mouka
    • 1
      lžička prášek do pečiva
    • 1
      lžička jedlá soda
    • 1
      lžička sůl
    • 1
      lžička skořice
  • Za B)
    • 225
      g máslo Rozpuštné
    • cukr 1,25 hrnku
    • 1
      lžíce med
    • 1
      balíček vanilkový cukr
    • 2
      ks vejce (Bez bílku)
    • 3
      lžíce mléko
  • Za C)
    • 3
      hrnek ovesné vločky
    • rozinky Dle chuti
    • kokos Dle chuti
    • ořechy Dle chuti
    • slunečnicová semínka Nebo sezamová (dle chuti)

Postup přípravy receptu

1
Příprava je velice jednoduchá, jednolitvé ingredience u bodů A, B a C smícháme nejprve zvlášť a pak vše dohromady. Z těsta uděláme menší kuličky, které klademe na plech (vyložený pečícím papírem) spíše dále od sebe, neboť se nám v troubě trochu roztečnou na menší placičky. Pečeme při teplotě 180 °C v předem předehřáté troubě cca 15 minut.
Podělte se s přáteli o recept

Podobné recepty

Americké čokoládové cookies

Americké čokoládové cookies

Americké nepečené sušenky (No-bake cookies)

Americké nepečené sušenky (No-bake…

Cookies s čokoládou a sušeným ovocem

Cookies s čokoládou a sušeným ovocem

newsletter

Nenechte si ujít sezónní inspirace a recepty!

Zaregistrujte se k odběru newsletteru a my vám každý týden zašleme osvědčené tipy.
Souhlasím s podmínkami pro užívání služby informační společnosti a seznámil/a jsem se s informací o zpracování osobních údajů .

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.

 

Komentáře k receptu

  • Síma | 21. 10. 2014 12:27

    Nemátejí přitom kouřit :-)

  • Kačka | 5. 3. 2014 15:29

    Tak já z toho mám Cookie řez. :D Vznikly mi obří placky.

  • Osirix | 5. 5. 2013 16:36

    Tak 1. várka= marokánky :D Dohustil jsem, asi to bylo moc řídké :D Počkám na 2. a jestli to nevyjde, zůstanu u doktořiny :D

  • nevim | 19. 2. 2013 13:23

    no nhjsckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaUUUUUUU BYLA TO SSSSSSSSSSSSSSSSSSSRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJDDDDDDDDDDDD....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA......MÁM RŮŽOVÝ NEHTY JSEM <3 <3 <3 <3 COOL...............................................................VY NE CO ................................................................. :-P JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMNEJ ....JOJOJOJ SUŠENKY JSOU HNUSNÝ\\!!!!!!!!!!!!!!! :-$ :-$

  • Ali | 8. 2. 2013 12:10

    Mám stejný recept z Metra. Poprvé jsem nepochopila ty 3 hrnky vloček a dalších chuťovek (dala jsem 3 hrnky všeho dohromady),takže se to rozteklo a udělaly se mi kvalitní marokánky :-), které jsem polila čokoládou. Kolegové v práci mě nestačili chválit. Pokud mám některému k narozkám udělat dárek, vyžadují americké cookies. Přeji všem, ať se daří při vaření ;-)

  • aneta | 18. 12. 2012 15:06

    my jsme dneska delali ve skole thle susenky a hruza vsechno se to spojilo :-D no a potom jsme to museli nakrajet a to sme meli 4 pekace a bylo nas tam 14

  • Domča | 10. 10. 2012 19:34

    je jich asi 46 :-)

  • Kluci v akci amateři | 14. 9. 2012 14:48

    My sme udělali vše podle návodu a máme z toho taky buchtu,nejdřív vypadali dobře.Pak hranatě, a nakonec buchta a nezachránila to ani marihuana a čokoláda :D

  • Riddick | 25. 6. 2012 21:43

    Tak nevim proc by melo byt ridke. Udelal jsem to presne podle receptu a je to tuhe. Namocil jsem akorat ale rozinky a ovesne vlocky jsem nevedel jestli prelit horkou nebo studenou nebo suche, recept se nejak nezminuje, takze jsem je nechal suche no. A trochu nechapu ty 3 lzice mleka. To je jak bych tam nedal nic. Ani tam nemuselo byt.

  • Simas | 17. 2. 2012 22:00

    lol ;-)

  • Anonymous | 15. 12. 2011 16:23

    super. Dobry recept, ikdyz jsem si ho trochu upravil ;)

  • Kris Týnka
    Kris Týnka | 14. 11. 2011 19:43

    Nemělo to chybu. Jen radím, místo jednoho hrnku mouku spíše dva. Jinak je těsto dost řidké a neudělají se tak dobře. ;-)

  • Týnka Vybíralová | 20. 9. 2011 21:36

    chtěla jsem se jen zeptat, jestli jsou ty ovesné vločky nezbytnou ingrediencí a jestli se tam mají dávat "syrové" nebo jestli je mám před tím třeba namočit. :-D a díky za recept, zítra ho hodlám vyzkoušet! :-[

  • Sari | 31. 7. 2011 09:27

    chutove jsou vyborne,jen mi to prijde jako nejaka buchta,nez jako susenky ktere si koupime v krame,jsou krupave jen na povrchu, uvnitr mekke,nevite nekdo cim to je?pekla jsem je skoro 20 min.

  • Jíťa | 22. 6. 2011 22:30

    Můžu se zeptat kolik z toho asi bude cookiesků?

  • Míša | 19. 3. 2011 15:47

    ;-)

  • Anett | 19. 3. 2011 15:46

    Nemá se tam dávat čokoláda?? :-\ ;-)

  • míša | 20. 2. 2011 22:17

    tak akorat dopíkám poslední dávku, ale musím říct že to tokm jak jsem viděla v jakém stavu je testo a jak se to poté rozlije v troube tak toho jsem seopravdu bala, sou velmi dobré doporučuji mlsounum a tím co mají alespoň malinko rádi susenky... a není vůbec špatnýnápad přidat nakrájenou čokoládu a kakao mnamka

  • míša | 20. 2. 2011 21:55

    tak jsem je akoratpripravila a strcila do trouby, akorat testo bylo moc tekuté, tak jsem musela pridat cca 1 hnek mouky navic... a udelala jsem pravidelne kulicky,tak jsem na to zvědavá jak to dopadne už se mi i roztekly do oválkuů :)

  • Iva | 19. 12. 2010 18:57

    Přidala jsem kakao a moc dobrý. Jediný co tak 15minut je moc, bohatě stačí při 180° 10minut, když jsem je nechala dýl tak byly zespod chycený, ale palec nahoru! Chuťově výborný :-)

  • Dobka | 19. 11. 2010 18:05

    Ančí, poprvé se mi cookies povedly dokonale, ale teď podruhé se naprosto ztotožňuji s vaším příspěvkem, "nový druh života" vystihovalo i můj pohled do trouby :-) nevím co sem tentokrát zvorala... ale natrhali jsme si to a bylo.

  • Ančí | 17. 11. 2010 11:53

    Musím říct že napoprvé se mi to nějak moc nepovedlo. Ne hmota a chuť ale tvar. Kuličky jsem dělala celkem malé....tedy na můj vkus. Byla to kulička asi z jedné lžíce. Na plechu to vypadalo skvěle ale po 5 minutách v troubě se do rozteklo na ohromné placky(asi 15cm v průměru) Divně mi to bublalo a trochu to vypadalo jako nový druh života. Ale ve výsledku to šlo :-D Takže vám radím dělejte kuličky asi z jedné malé lžičky a daleko od sebe. :-) a mělo by to být ok ;-)

  • Sabina | 29. 10. 2010 00:50

    Doporučuji práškový, já jsem nedopatřením dala krystal a cookies byli šílené :-D, musela jsem do těsta přidat pár věcí a udělat z něj buchtu :-)

  • Šárka Dosedělová | 28. 9. 2009 16:59

    Mńam mňam, dopíkám poslední várku:)

  • Oldřich Gargulák | 13. 9. 2008 09:58

    Ten nejlevnější

  • hana jurkoca | 13. 9. 2008 08:58

    Může mi někdo prosím říct jaký cukr do toho patří?

  • Anonym | 17. 2. 2008 18:30

    sladky jak neco

  • matess2 | 26. 1. 2008 11:57

    zkoušel jsem je a jsou vynikající.Musí se dát ale pozor na pripaleni.jinak jsou skvele,a nejsou ani moc pracne.

  • vjera | 5. 10. 2007 08:34

    jo tak pokud si date pozor proti nezpeceni, jsou coocies desne dobroucke!!! a suche bejt maji!!

  • BlackNightLady | 22. 7. 2007 17:19

    Ja je zkoušela, ale moc nám nechutnaly. Byly takové "suché".

  • Eva Krejčíková | 22. 6. 2007 13:06

    Moc dobroučké..jednoduché..doporučuji..jednotlivé kousky je nutno dávat od sebe dostatečně. Já dala tak 8 na plech..

  • Zuzu | 21. 5. 2007 15:50

    Já peču cookies velmi ráda,nejsou pracné a chutnají víborně ;)

  • Aja+Ada | 26. 3. 2007 14:43

    Nevim jak vam ostatnim ale nam se to speklo v jeden velky cookie na cely plech a vypada to dosti bizardně, zřejmě sme udělali něco špatně ačkoliv jsme postupovali přesně podle receptu :)))

  • marketa englicka | 31. 12. 2006 14:07

    také dělávám je to dobrota jen přítel vybírá tu slunečnici:o))tak dělám polovinu s a druhou bez :o))většinou udělám polovinu světlou a do druhé poloviny dám kako nebo hořkou čokoládu..

Vyberte, co chcete vytisknout
Kategorie: Nejlepší dezerty Vánoční cukroví
Moučníky Cukroví Svačina Pečení Slovník pojmů
Použité ingredience v tomto receptu: Cukr Jedlá soda Kokos Máslo Med Mléko Ořechy Ovesné vločky Polohrubá mouka Prášek do pečiva Rozinky Skořice Slunečnicová semínka Sůl Vanilkový cukr Vejce
Podělte se s přáteli o recept
Česká kuchařka Chodské recepty

Mohlo by vám zachutnat

Drožďová pomazánka - úplně jinak

Drožďová pomazánka - úplně jinak

Buchta nebo bábovka ze šlehačky

Buchta nebo bábovka ze šlehačky

Výživný chléb pro domácí pekárnu

Výživný chléb pro domácí pekárnu

Slaní šneci II.

Slaní šneci II.

Andělská roláda

Andělská roláda

Domácí šátečky (nejen) s tvarohem

Domácí šátečky (nejen) s tvarohem

Kuře v hořčičné kari marinádě

Kuře v hořčičné kari marinádě

Brownies - vláčné a kypré :-)

Brownies - vláčné a kypré :-)

Bůčková roláda s nádivkou

Bůčková roláda s nádivkou

Doporučujeme

30 minut
Kuřecí špízy s hummusem a zeleninou

Kuřecí špízy s hummusem a zeleninou

40 minut
Rybízová bublanina

Rybízová bublanina

20 minut
Řecký salát s olivami

Řecký salát s olivami

145 minut
Polévka gazpacho

Polévka gazpacho

15 minut
Těstovinový salát s tuňákem a mozzarellou

Těstovinový salát s tuňákem a…

10 minut
Ledový čaj

Ledový čaj

90 minut
Kynuté ovocné knedlíky

Kynuté ovocné knedlíky

Lehký levandulový sirup

Lehký levandulový sirup

10 minut
Domácí okurková limonáda

Domácí okurková limonáda

Poslední sledované recepty

23
Šneci s bylinkovým máslem
Šneci s bylinkovým máslem
22
Kuřecí nudličky v tempuře
Kuřecí nudličky v tempuře
20
Ovesné vločky (zdravá snídaně)
Ovesné vločky (zdravá…
20
Bramborové šišky / noky (nejen) s mákem
Bramborové šišky / noky …
16
Jahodová limonáda
Jahodová limonáda

Zajímavé články

10 potravin pro dlouhověkost: Víte, které zpomalují stárnutí?
10 potravin pro dlouhověkost: Víte, které…
Hledáte ideální koktejl do vedra? Připravte si osvěžující rančerskou vodu
Hledáte ideální koktejl do vedra? Připravte si…
Samosběr česneku 2026: Kam se vydat pro levnější, čerstvý a zaručeně český?
Samosběr česneku 2026: Kam se vydat pro levnější,…
6 lehkých letních salátů: Rychlovky k obědu nebo večeři, po kterých vám v horku nebude těžko
6 lehkých letních salátů: Rychlovky k obědu nebo…
Nejlepší nápoj do letního vedra? Tento virální letní drink ze 3 surovin vás v horku okamžitě postaví na nohy
Nejlepší nápoj do letního vedra? Tento virální…
AHA.cz Smutná zpráva! Fanoušci  Michala Davida vyjadřují lítost

Smutná zpráva! Fanoušci Michala Davida vyjadřují lítost

Mimibazar Fenomén Ozempic: Jak fungují injekce na hubnutí, pro koho jsou a kde číhá nebezpečí?

Fenomén Ozempic: Jak fungují injekce na hubnutí, pro koho jsou a kde číhá nebezpečí?

Dáma.cz Myslel, že krade rubíny. Střevíce z flitrů, které zloděj zahodil, jsou dnes nejdražší boty světa za 760 milionů

Myslel, že krade rubíny. Střevíce z flitrů, které zloděj zahodil, jsou dnes nejdražší boty světa za 760 milionů

Blesk pro ženy V čem chodily na pláž naše babičky? Podívejte se na vývoj plavek za posledních 100 let!

V čem chodily na pláž naše babičky? Podívejte se na vývoj plavek za posledních 100 let!

Ženy.cz Pět maminek zažilo proměnu a den pro sebe, podívejte se na výsledek

Pět maminek zažilo proměnu a den pro sebe, podívejte se na výsledek

Blesk.cz Odvážná proměna herečky Simony Lewandowské: Na kluka má šmrnc!

Odvážná proměna herečky Simony Lewandowské: Na kluka má šmrnc!

SportRevue.cz FOTO: 17 sportovkyň, které se toho nebály a pózovaly nahé pro Playboy

FOTO: 17 sportovkyň, které se toho nebály a pózovaly nahé pro Playboy

Maminka.cz Spotřebovala 40 plen denně! Nejpředčasněji narozená čtyřčata světa oslavila 2. narozeniny

Spotřebovala 40 plen denně! Nejpředčasněji narozená čtyřčata světa oslavila 2. narozeniny

Blesk Horoskopy Předpověď numeroložky: Magické datum 26. 6. 2026! A tajemství dnes narozených dětí...

Předpověď numeroložky: Magické datum 26. 6. 2026! A tajemství dnes narozených dětí...

Abecedazahrady Legendární osvěžení pro horké dny: Jak si doma namíchat dokonalé mojito a na co si dát pozor v cizině?

Legendární osvěžení pro horké dny: Jak si doma namíchat dokonalé mojito a na co si dát pozor v cizině?

  • Recepty.cz
  • Americké Cookies
 
  • © 2019 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu.
  • Autorská práva k publikovaným materiálům
  • Podmínky pro užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Cookies
  • Nastavení soukromí
  • Jednotná kontaktní místa / Single Points od Contact