Chytrý pomocník do každé kuchyně v sobě skrývá eleganci a praktičnost

Chytrý pomocník do každé kuchyně v sobě skrývá eleganci a praktičnost

Ruční vysavače vynikají lehkostí a malými rozměry. Nejsou určeny pro vysávání velkých ploch, takže se hodí např. do kuchyní pro vysání drobných nečistot.

Připravujete večeři pro vaše přátele a potřebujete rychle uklidit vaši kuchyň? Je tu snadné řešení. Ruční vysavač JOVIS SJ 144 WSR představuje dokonalou kombinaci designu a vysokých výkonů. Úklid kuchyně nebyl nikdy snadnější a rychlejší. Vysavač Hoover zvládne suché i mokré vysávání i v těch nejzapadlejších zákoutích vaší kuchyně díky speciálním hlavicím s kartáčky a odnímatelné hubici. Dopřejte si při domácích pracích pomocníka, na kterého se můžete spolehnout. Je rychlý, spolehlivý a má výdrž. Na jedno nabití vysaje během dvaceti minut celou kuchyň a vy se tak můžete v klidu věnovat svým přátelům u večeře.

Vysavač JOVIS disponuje nádobkou na prach o velikosti 0,5 litru a objem nádoby na tekuté nečistoty je 0,2 litru. Jde o velice ekologickou variantu vysavačů, jeho provoz je totiž zajištěn bateriemi, které lze dobíjet. Tento model je vyráběn v několika barevných provedeních, díky čemuž vysavače HOOVER dosáhly ještě elegantnějšího vzhledu. Díky svému bohatému příslušenství jsou vysavače naprosto unikátní a praktické. Nový kartáč FLIP&FLAP je promyšlený tak, aby se přizpůsobil jakémukoliv povrchu, rovnému nebo členitému. Je navržen tak, aby vysával jemnější prach jako je mouka, cukr, káva a podobně.

Nová řada Jovis uspokojí každý požadavek, ať už se týká estetiky či funkčnosti.

www.hoover.cz

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky