Vychází Pěkně vypečená kuchařka! Lucie Arichteva radí, jak na makronky i křupavé rohlíčky

Vychází Pěkně vypečená kuchařka! Lucie Arichteva radí, jak na makronky i křupavé rohlíčky

Když se skloubí preciznost a láska k jídlu, vznikají často zázraky. Zářným příkladem současné gastro scény je i Lucie Arichteva, autorka blogu s názvem Pěkně vypečený blog, která své recepty zhmotnila v kuchařku plnou lákavých receptů. Pojďte se do ní zamilovat s námi!

Před více než dvěma lety napsala na blog svůj první recept a už v té době moc dobře věděla, po čem české publikum touží. Své čtenáře zahrnuje klasickými recepty na bábovku, sušenky, dokonale zdobené perníčky i na často obávané francouzské makronky v několika různých podobách. To nejlepší vybrala do své první Pěkně vypečené kuchařky, obsahující více než 70 sezónních receptů od ledna do prosince.

Božské dezerty i tradice Balkánu

Sladké pečení má Lucie v malíčku, ale neméně skvělá je i v přípravě tradičních balkánských pokrmů, které se učí od svého manžela a jeho rodiny. Právě její manžel Nikolaj, muzikant a člen kapely Kryštof, ochutnává téměř každý recept, který Lucii projde pod rukama. Společně s jejich dvěma syny tvoří harmonickou atmosféru, která na vás dýchne při otevření blogu i kuchařky nesoucí se ve stejném duchu.

V kuchařce naleznete lákavé a několikrát vyzkoušené recepty na domácí rohlíčky, jarní koláče i kynuté lívance, které chutnají přesně jako od babičky. Rozhodně doporučujeme knížku zařadit do vaší knihovny, ať už v tištěné či elektronické podobě. Bude se vám hodit a opravdu stojí za to!

Diskuze ke článku

  • Nejsou zde zatím žádné komentáře.

Další články z rubriky