Plněné papriky od Martiny

14.03.2011

Martina nám uvařila vynikající plněné papriky s rajskou omáčkou. Doufáme, že se necháte inspirovat a pochutnáte si stejně jako si pochutnal náš natáčecí štáb :-)

Dnes nám vaří

Martina Krajčová

celý profil
Vloženo receptů: 2

Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.

Právě vaříme tento recept

Diskuse

Posledních 5 příspěvků:

  1. Irena - 29.09.2015 10:52:53 Jinou rajsou s luskem nedělm Marti dík ;-) ;-)
  2. Karlos - 09.08.2014 09:01:12 Chtěl bych znat recept na ty tvoje karlovarské knedlíky-
  3. Hanka - 28.10.2012 14:41:12 Martinko, tak dneska jsem vařila vaše papriky asi po páté a jsou čímdál lepší :-). Přítel miluje rajskou a už večer se nemohl dočkat, takže je degustoval ve 22h. Všichni jsme si moc pochutnali. Dolkonce i náš roční synek Tento recept nemá chybu! Takže příště si zase najdu vaše video a budu vařit :-). Díky zdraví Hanka
  4. Martina - 18.10.2012 15:44:11 Aha :-) . Tak to musí být pohádka. Někdy to určitě zkusím. Přeji dobrou chuť a krásný den.
  5. Martina - 18.10.2012 15:42:07 Ahoj Jirko,
    omáčku jsem vařila i na indukci i na plynovém sporáku. Kolikrát jsem vařila tolik paprik, že neměli šanci vyplavat na povrch, tak jsem to většinou dělala odhadem a pak některou papriku rozpůlila a mrkla se jak to vypadá. Případně jsem ji hodila zpět. Snad se vaření vydařilo. Přeji krásný den.
Přidat kometář Všechny komentáře

Ze zákulisí natáčení

Tentokrát jsme natáčeli s novém krásném studiu, které umožňuje kvalitnější podmínky natáčení. Martina se pustila do přípravy svého receptu a rychle prokázala svoje kuchařské kvality, když provoněla celé studio svojí výbornou rajskou omáčkou.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Jakou barvu má vaše aura? Naučte se ji vidět a číst v ní! Jakou barvu má vaše aura? Naučte se ji vidět a číst v ní!
Rychlé a levné recepty z kuřete: Na houbách, s rajčaty nebo na kari! Rychlé a levné recepty z kuřete: Na houbách, s rajčaty nebo na kari!
Tea Tree olej Australian Bodycare : Poznejte jeho kouzelné účinky na vaše zdraví Tea Tree olej Australian Bodycare : Poznejte jeho kouzelné účinky na vaše zdraví
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web