Recepty.cz, cenzura atp.

• Renata7
    Renata7 |

18. 6. 2017 16:26

Musím se bohužel přidat, nová úprava je naprosto nepochopitelná. Reklamy, ano, bohužel nutné zlo. Ale teď se tady opravdu špatně hledá, filtry nefungují jak mají. Proč jste ty "milé reklamy :-(" prostě nepřidali do starší verze, která fungovala? Zadáte 2 ingredience a vyfiltruje recepty, které obsahuje jen jednu z nich. Nedá se vrátit a přidat nebo ji odebrat. Také jsem to tady měla ráda, ale už se začínám raději dívat jinde, tady mě to nebaví a rozčiluje. Naprosto nepraktické.

• martulacka
    martulacka |

22. 5. 2017 21:01

Ráda jsem na tyto stránky chodila. Bylo to tu přehledné a zajímavé. Teď jsem hodně zklamaná s proměny těchto stránek. Nešlo by to vrátit jak to bylo předtím ? :'(

• Betty1234
    Betty1234 |

20. 5. 2017 13:23

Dobrý den, nevím jak komu, ale mně se nové stránky NELÍBÍ, jsou plné reklam a osobně se mi na nich špatně cokoliv hledá. S pozdravem Betty1234

• Neobara
    Neobara |

5. 5. 2017 15:31

Dobrý den, děkujeme, za upozornění. Recept byl buď omylem smazán nebo nebyly správně vypsané ingredience. V každém případě se Vám omlouváme a prosíme Vás, aby jste recept přidala znovu, pak daný problém vyřešíme. Děkujeme a přejeme krásný den Tým Recepty.cz

• Betty1234
    Betty1234 |

5. 5. 2017 12:36

Dobrý den, krátce po Velikonocích jsem přidala NOVÝ RECEPT na Krémovou polévku z medvědího česneku. Bohužel stále "neprošel cenzurou" ??? :'( http://www.recepty.cz/recept/kremova-polevka-z-medvediho-cesneku-161791 Co jsem udělala špatně ??? Děkuji za odpověď.

• jarmiljarmil
    jarmiljarmil |

28. 3. 2017 11:57

Dobrý den, prvně se zkuste odhlásit a znovu přihlásit, problém by mohl být i v prohlížeči. Pokud by to trvalo i nadále, ozvěte se nám prosím a prověříme kde je chyba. Přejeme krásný den, Tým Recepty.cz

• jarmiljarmil
    jarmiljarmil |

28. 3. 2017 11:55

Dobrý den, uložené recepty naleznete v oblíbených, kde je tlačítko "smazat" a kde si můžete třídit recepty dle libosti:) Hezký den, Tým Recepty.cz

• jarmiljarmil
    jarmiljarmil |

10. 3. 2017 10:29

Dobrý den, děkujeme za reakci! Recepty.cz jsou stále založeny na uživatelském obsahu a každý má možnost přispět svými recepty a zkušenostmi. Zároveň zde také naleznete všechny recepty z časopisu F.O.O.D. a proto jsme je tento týden zařadili do doporučených na hlavní stránce. Nemusíte se tedy bát, že by se ze stránky stal reklamní nástroj, i nadále budeme dávat na hlavní stránku recepty našich uživatelů:) Děkujeme a přejeme krásný víkend, Tým Recepty.cz

• KaRa
    KaRa |

9. 3. 2017 14:42

Mohu se zeptat, co je to za kampan? Vsechny doporucovane recepty s fotografiemi na hlavni strance vcetne tydenniho menu jsou od uzivatele F.O.O.D. - to tu jeste nebylo. Bude obsah tohoto webu nadale tvoren obycejnymi lidmi nebo se z nej stal pouze reklamni nastroj? Dekuji za odpoved. Katerina R.

• Nutra
    Nutra |

6. 3. 2017 14:49

Dobrý den.Proč mi nejde napsat komentář k receptu?A taky nejde ani uložit recept do oblíbených receptů?