Recepty.cz, cenzura atp.

Příspěvky mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé.

Pravidla diskuze

• 1. Nepište vulgární příspěvky
  • 2. Nespamujte
  • 3. Nelinkujte na jiné servery
  • 4. Nenabízejte věci k prodeji
všechna pravidla

1. KaRa   09.03.2017 | 14:42 | reagovat |
    Mohu se zeptat, co je to za kampan? Vsechny doporucovane recepty s fotografiemi na hlavni strance vcetne tydenniho menu jsou od uzivatele F.O.O.D. - to tu jeste nebylo. Bude obsah tohoto webu nadale tvoren obycejnymi lidmi nebo se z nej stal pouze reklamni nastroj?
    Dekuji za odpoved.
    Katerina R.

2. jarmiljarmil   10.03.2017 | 10:29 | reagovat |
    Dobrý den,

děkujeme za reakci! Recepty.cz jsou stále založeny na uživatelském obsahu a každý má možnost přispět svými recepty a zkušenostmi. Zároveň zde také naleznete všechny recepty z časopisu F.O.O.D. a proto jsme je tento týden zařadili do doporučených na hlavní stránce. Nemusíte se tedy bát, že by se ze stránky stal reklamní nástroj, i nadále budeme dávat na hlavní stránku recepty našich uživatelů:)

Děkujeme a přejeme krásný víkend,

Tým Recepty.cz

3. Nutra   06.03.2017 | 14:49 | reagovat |
    Dobrý den.Proč mi nejde napsat komentář k receptu?A taky nejde ani uložit recept do oblíbených receptů?

4. jarmiljarmil   28.03.2017 | 11:57 | reagovat |
    Dobrý den,

prvně se zkuste odhlásit a znovu přihlásit, problém by mohl být i v prohlížeči. Pokud by to trvalo i nadále, ozvěte se nám prosím a prověříme kde je chyba.

Přejeme krásný den,

Tým Recepty.cz

5. lworrix   25.02.2017 | 11:38 | reagovat |
    prosím o radu. Chtěla jsem si uložit recept a nějak, ani nevím jak, jsem jej uložila jako můj. Jak jej mohu ze slozky smazat?Dekuji. :-(

6. jarmiljarmil   28.03.2017 | 11:55 | reagovat |
    Dobrý den,

uložené recepty naleznete v oblíbených, kde je tlačítko "smazat" a kde si můžete třídit recepty dle libosti:)

Hezký den,

Tým Recepty.cz
  7. krejcikroman   21.01.2017 | 19:11 | reagovat |
    Příspěvek byl 21.01.2017 19:59:14 smazán.
  8. krejcikroman   21.01.2017 | 19:11 | reagovat |
    Příspěvek byl 21.01.2017 19:59:09 smazán.
  9. krejcikroman   21.01.2017 | 19:11 | reagovat |
    prosím o radu. Chtěl jsem si uložit recept a nějak, ani nevím jak, jsem jej uložil jako můj recept, který jsem vytvořil. Nerad bych si přivlastňoval cizí recept, ale nevím jak ho mám vymazat.
  10. recepty73   30.12.2016 | 12:19 | reagovat |
    ...dnes jsem přidal recept na Koka dort, který se OPĚT sám "rozmnožil" při odesílání =-O ...no, a namísto smazání kopie, někdo?? nevím, kdo teď edituje recepty, udělal jen změnu v názvu a připsal snadný, takže jsou tu teď dva identické recepty za sebou :'( :'( ...prosím, o smazání jednoho z odeslaných receptů a ne o úpravu názvu, je snad jasné, že to je nechtěný duplikát ...díky a šťastný Nový rok!
  11. recepty73   14.12.2016 | 14:51 | reagovat |
    ...nahrávání fotek je nějaké divné, k medovníčkovým koulím se povedlo až na počtvrté a komentář u receptu také nevidím :-\
  12. TheKacabi   08.12.2016 | 18:17 | reagovat |
    Dobrý den,

již několik měsíců mi nechodí zprávy - netuším jestli jen ty, které mě mají upozornit na nový komentář nebo i odpovědi od těch, kterým jsem napsala. Kontrolovala jsem nastavení a mělo by být v pořádku.

je tu admin, kterého bych mohla kontaktovat v soukromé zprávě ohledně hodnocení?

Děkuji
  13. recepty73   14.12.2016 | 13:33 | reagovat |
    Příspěvek byl 22.12.2016 13:32:29 smazán.
  14. recepty73   29.09.2016 | 14:04 | reagovat |
    Příspěvek byl 06.10.2016 10:03:49 smazán.
  15. carramba66   06.10.2016 | 10:05 | reagovat |
    Dobrý den, díky za podnět, ale prosím, nepoužívejte ve veřejné diskuzi naše občanská jména, díky :)

A jinak, máte na nás mailový kontakt, využívejte spíš ten.

Díky, přejeme z redakce Recepty.cz fajn den! ;-)
  16. recepty73   05.09.2016 | 14:02 | reagovat |
    ...stále stejná písnička: recepty se odesílají několikrát za sebou, známkování za jedna u vyzkoušených pořád nefunguje a některým návštěvníkům, jak se zdá, při pohledu na hodnocení receptů asi už dokonce i "hráblo"
  17. recepty73   18.08.2016 | 14:48 | reagovat |
    ...stálo by za zvážení, aby se častěji měnily recepty v doporučených na úvodní stránce ...paní Kamila je měnila, co si pamatuji, cca po týdnu a teď jsem tu nebyl asi víc než 14 dní, jsou tu určitě ty samé a navíc třeba čerstvé třešně mají už dávno odzvoněno ...nevím, zda nemá správce dovolenou, ale je to tu celé nějaké na pytel :-( ...stránky by měly lidi bavit ...pokud vím, je to tu zatím ještě o vaření a tady se zatím mění asi jen reklama nebo zajímavé články z Blesku :-( ...trochu škoda, nemyslíte??? ...já si jdu znovu užívat léta a doufat v lepší zítřky...

18. VK   18.08.2016 | 15:21 | reagovat |
    Pěkný den, děkujeme za podnět, budeme se snažit doporučené recepty více obměňovat :-) Nyní přes období prázdnin a dovolených je to občas trochu náročnější. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný zbytek léta. V. Kluska

19. Eman   20.08.2016 | 13:30 | reagovat |
    ...máte naprostou pravdu, během pár vteřin jsem zavírala 2 reklamy a obměna receptů je zkostnatělá. Na tyhle stránky se občas dívám už jen z nostalgie, jsem na jiném portálu, kde jsou zapsané recepty ihned k vidění a realizaci a nevymlouvají se na dovolenou...reklamy vyklikávat taky nemusím...výmluvy administrátora se táhnou od té doby, co se změnily stránky na dnešní podobu :-(
  20. recepty73   18.08.2016 | 14:34 | reagovat |
    ...poslal jsem tři fotky k višňovému koláči a je z nich devět :-S ...nechápu :-\ ...kam se to tu řítí?

21. VK   18.08.2016 | 15:18 | reagovat |
    Pěkný den, fotografie se bohužel občas zdvojí při nahrávání a ne vždy si toho při schvalování receptu všimnu. Děkuji za upozornění, duplicitní fotografie jsem smazal. V. Kluska
  22. recepty73   18.08.2016 | 12:55 | reagovat |
    ...při odesílání nového receptu opět: TENTO WEB NENÍ DOSTUPNÝ. Připojení bylo resetováno... :-!
  23. recepty73   18.08.2016 | 12:15 | reagovat |
    ...komentáře musím psát dvakrát :-( ...na poprvé se mi nezobrazí! ...co nás ještě čeká?

24. VK   18.08.2016 | 15:19 | reagovat |
    Pěkný den, mohu se Vás zeptat, ve kterém prohlížeči Vám chyba naskakuje? Mně se ji bohužel nepodařilo vyvolat, komentáře se mi vždy přidají správně. Potřeboval bych ideálně co nejvíce informací, které bych mohl předat kolegům, aby se na to podívali :-) děkuji, V. Kluska
  25. recepty73   18.08.2016 | 12:11 | reagovat |
    ...nefunguje známkování za jedna u vyzkoušených receptů!

26. VK   18.08.2016 | 15:17 | reagovat |
    Pěkný den, děkujeme za nahlášení chyby, informaci jsem předal kolegům. Bohužel palec nahoru zakrývá jedničku a na ni se hůře kliká, avšak hodnotit se dá i z profilu receptu, kde již nic hodnocení nebrání. Než kolegové chybu opraví, můžete hodnotit zatím alespoň takto :-)
  27. recepty73   21.07.2016 | 14:06 | reagovat |
    ...no výborně! ...opět se mi nahrál jeden recept hned několikrát za sebou =-O

28. VK   22.07.2016 | 16:35 | reagovat |
    Pěkný den, všiml jsem si, že mi jich přistálo v administraci více - duplicity jsem smazal :) Kluska

29. Eman   10.07.2016 | 12:57 | reagovat |
    Bylo něco v mém příspěvku co se Vám nelíbilo a proč je tam jen můj název?

30. VK   11.07.2016 | 16:15 | reagovat |
    Pěkný den,

o jaký příspěvek se jednalo? Bohužel netuším, jaký máte na mysli.

Děkuji.
  31. krehulka   30.06.2016 | 3:30 | reagovat |
    jak dlouho se čeká na schválení receptu? čekám už hodnou chvíli, nemám tušení proč nelze uveřejnit?
    vůbec byl problém s jeho zapsáním - můžete poradit?
    děkuji moc!

32. VK   01.07.2016 | 9:30 | reagovat |
    Pěkný den,

nové recepty schvaluji denně, ale občas se stane, že mi nějaký unikne a uvízne ve frontě. O jaký recept se jedná konkrétně? Podívám se na něj.

Děkuji.

S přáním pěkného dne

Vladislav Kluska
  33. krehulka   09.09.2016 | 3:04 | reagovat |
    avokado dip - prosím vás, čekám na schválení od června - pokud nelze schválit nevím proč, smažte ho
    děkuji
  34. krehulka   09.09.2016 | 3:05 | reagovat |
    Příspěvek byl 09.09.2016 08:56:04 smazán.

35. Eman   09.07.2016 | 17:45 | reagovat |
    Hezký den, včera jsem chtěla vložit svůj recept, bylo to docela složité, tak jsem to vzdala. Tenhle portál se mi kdysi docela líbil, ale už to není to, co bývalo. Občas sem "juknu", ale jiné portály s recepty jsou zajímavější a pružnější, ale to je jen můj názor.

36. VK   11.07.2016 | 16:38 | reagovat |
    Dobrý den,

to mě opravdu mrzí :( podnět předám kolegům, aby se na to podívali.

Přeji Vám pěkný den.
  37. recepty73   21.07.2016 | 12:26 | reagovat |
    ...opět se při odesílání nového receptu místo zprávy o odeslání receptu objeví: TENTO WEB NENÍ DOSTUPNÝ :-( ...a pravda je, to souhlasím s Emanem, že je to tu celé nějaké zamrzlé :-(

38. vlazy   27.03.2016 | 16:39 | reagovat |
    Nedávno jsem přidal moji reakci ke komentáři k receptu na http://www.recepty.cz/recept/bramborove-krokety-ii-2722 a nyní se dívám, že "Příspěvek byl smazán". Slušně jsem položil dotaz ohledně toho co psala autorka komentáře a nejsem si vědom, že bych tím porušil nějaké zdejší pravidlo pro psaní komentářů. Považuji to za ne příliš slušnou cenzuru kdy někomu kdo to má schvalovat můj komentář asi nebyl příliš po chuti a tak použil vlastní nikde nepsané pravidlo a odcenzuroval (smazal) to. Zajímalo by mne proč, ale to se už asi nikdy nedovím.

Recepty.cz by možná mohly být dobré stránky s recepty a o vaření, pečení atp., ale to asi není příliš v zájmu provozovatele těchto stránek. Na schvalování komentářů se často čeká dost dlouho a někdy se je jednoduše a bezdůvodně maže, protože je to tak asi jednodušší a rychlejší. Není se ani čemu divit, že se zde příliš nepíše komentáře a nediskutuje, protože za těchto okolnosti to ani nemá příliš význam. Stránky které provozuje Mladá fronta jsou zaměřené především na zobrazování reklamy a to ostatní je na nich spíše něčím vedlejším a nedůležitým nebo možná ani ne příliš žádoucím.

Možná tento příspěvek neprojde přes zdejší cenzuru, ale pokud ho někdo nechá projít a zveřejnit, tak by možná stálo za to se nad tím alespoň trochu zamyslet.

39. VK   29.03.2016 | 16:39 | reagovat |
    Dobrý den,

omlouvám se vám za smazání komentáře, zřejmě k tomu došlo nešťastnou náhodou. Komentáře nyní kontroluji na záskok já a za den jich pod mýma rukama projde opravdu velké množství, proto se mohlo výjimečně stát, že jsem některý vyhodnotil špatně. Rozhodně se však nejedná o úmyslnou cenzuru mimo pravidla.

Můžete jej, prosím, zaslat znovu? Při posuzování se mu budu věnovat pozorněji.

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

S přáním pěkného dne

Vladislav Kluska

40. vlazy   29.03.2016 | 22:45 | reagovat |
    Děkují za omluvu a vysvětlení. Ono to na asi jednoho člověka je příliš mnoho a proto se není čemu divit, že to tu vypadá tak jak vypadá a příliš se zde nediskutuje a nekomentuje. Možná by v situaci kdy se to schvalování pořádně nezvládá bylo dobré zvážit jestli ty komentáře a příspěvky nenechávat zveřejnit hned po napsání a až pak je kontrolovat a závadné mazat, tak jak je to běžné jinam.
  41. Kamila B.   06.04.2016 | 12:02 | reagovat |
    Dobrý den. Takto to dříve na webu Recepty.cz bylo, tedy že se všechny příspěvky, recepty a komentáře zobrazovaly hned, a pak teprve se promazávaly od těch nevhodných, ale bohužel těch vulgárních a urážlivých bylo tolik, že se to změnilo na tento systém. Když totiž přibyl na web nějaký vulgarismus nebo recept s nechutnou fotkou, byl viditelný hned na HP, a když to bylo navíc např. o víkendu, tak to na hlavní stránce svítilo dost dlouho, a každý, kdo si otevřel web Recepty.cz, to tam hned viděl… A toho jsme chtěli Recepty.cz už ušetřit, protože to nebyla dobrá vizitka. Bohužel, takových uživatelů, kteří se v přidávání podobných příspěvků vyžívají, se objevuje pořád dost. :-!
    Věřím, že nás pochopíte. Přeji krásný den! :-)

42. vlazy   08.04.2016 | 17:08 | reagovat |
    Kamila B.:
    Velmi dobře to chápu. Ono takových co jim nejde o nějakou věcnou diskuzi na určité téma a pouze se chtějí předvádět se svojí sprostotou nebo pobavit urážením a trollováním jiných je všude v diskuzích docela dost. Je dobře, že zde na Recepty.cz se takoví "hulváti" netolerují, ale je škoda, že je to na úkor plynulosti diskuzí a komentářů což možná dost lidí zbytečně odradí zde něco přispívat. Pokud je na tu kontrolu a schvalování málo lidí tak by možná stálo za to zvážit jestli do toho nepřibrat nějaké další. Snad by se někdo kdo by to byl ochoten dělat našel.

Tak jak jsem už to tu psal mám dojem, že stránky které provozuje Mladá fronta (nejen Recepty.cz) jsou docela dost přeplněné reklamou a jiný obsah je na nich asi něčím vedlejším a ne až tak důležitým. Není se proto čemu divit, že za těchto okolnosti to tu skomírá což je myslím dost škoda.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít! Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít!
Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily? Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily?
Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web