pomoc s výběrem grilu

Příspěvky mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé.

Pravidla diskuze

• 1. Nepište vulgární příspěvky
  • 2. Nespamujte
  • 3. Nelinkujte na jiné servery
  • 4. Nenabízejte věci k prodeji
všechna pravidla
  1. Petra14   23.12.2016 | 14:45 | reagovat |
    Ahojte všichni, projížděla jsem forum a zaujalo mě spoustu receptů na grilech, ale chybí mi k tomu to nejpodstatnější a to gril... :-D
    Tak jsem se vás chtěla zeptat jestli nemáte náhodou s nějakým zkušenost. Potřebovala bych nějaký menší na terasu jen.
    Děkuju moc :-)

PS: doufám že příspěvěk nevkládám po druhé, ale ten můj první se mi nezobrazil

2. rencakov   29.12.2016 | 22:36 | reagovat |
    Dobrý den,
    koupila jsme ted´na Vánoce tento gril od Tefalu:
    GC 600010 XL Health Grill Classic, je větší než ty levnější od Tefalu, než ty v nižších řadách a dá se úplně rozevřít, což zase neumějí ty dražší od Tefalu. Na základě recenzí jsme se rozhodla právě pro tento.
    Zatím jsem dělala jen zapečené sendviče, čištění super, jelikož jsem chtěla koupit i nový sendvičovač, tak jsem se nakonec rozhodla pro tento gril, sendviče jdou dělat perfektně, nikde nic nestéká, jako u sendvičovače.
    Takže už se těším na léto až ho více využijeme, ale doma to bude taky určitě super.
    S pozdravem Renata
  3. Petra14   03.01.2017 | 13:16 | reagovat |
    Dobrý den,
    na kontaktní grily jsem taky koukala, ale myslela jsem že bych si spíš pořídila něco takového - http://www.give.cz/p/outdoorchef-p-420-e Kde bych ten gril mohla postavit na terasu a grilovat ve stoje. Nebo myslíte že kontaktní gril je na terasu vhodnější? :-\ Místo se tam najde a přijde mi to lepší než grilovat na stole a zabrat tím místo na stole.
  4. Petra14   23.12.2016 | 14:45 | reagovat |
    Ahojte všichni, projížděla jsem forum a zaujalo mě spoustu receptů na grilech, ale chybí mi k tomu to nejpodstatnější a to gril... :-D
    Tak jsem se vás chtěla zeptat jestli nemáte náhodou s nějakým zkušenost. Potřebovala bych nějaký menší na terasu jen.
    Děkuju moc :-)

PS: doufám že příspěvěk nevkládám po druhé, ale ten můj první se mi nezobrazil
  5. Petra14   23.12.2016 | 14:40 | reagovat |
    Příspěvek byl 28.12.2016 11:31:58 smazán.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít! Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít!
Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily? Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily?
Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web