Svatomartinské rohlíčky

Příspěvky mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé.

Pravidla diskuze

• 1. Nepište vulgární příspěvky
  • 2. Nespamujte
  • 3. Nelinkujte na jiné servery
  • 4. Nenabízejte věci k prodeji
všechna pravidla
  1. recepty73   17.10.2010 | 16:35 | reagovat | závadný
    Omlouvám se,že skáču do jiného tématu,ale hledám recept na játrové paštičky nebo jak se recept jmenoval =-O -byl od Terezy-to vím jistě a vyhledavač asi stávkuje :-S ,dělalo se to v hrníčkách...a pak ještě na dort,kde krém byl z kokos.pudinku,dávali se piškoty máčené v kávě(možná i v rumu?)a navrch byla šlehačka-našlo mi to jen eskymo řezy :-\ .Netušíte někdo???
  2. recepty73   17.10.2010 | 16:40 | reagovat | závadný
    ...tu paštiku jsem už našel-hrnečková :-D :-D :-D ,ale to sladké :'(
  3. Ladia   17.10.2010 | 16:43 | reagovat | závadný
    S kokosovým pudinkem mi to našlo akorát Eskymo řezy a Mlsný kokosák...
  4. recepty73   18.10.2010 | 10:20 | reagovat | závadný
    :-* :-* :-* MLSNÝ KOKOSÁK :-D :-D :-D ,ty piškoty byla jen moje vychytávka :-P .Jsi zlatíčko,díky moc!

5. Jarka O.   12.10.2010 | 12:58 | reagovat | závadný
    Zuzko, já dělám tyhle:http://www.recepty.cz/recept/vytecne-kynute-rohlicky-moji-maminky-6993
    a zdají se mi být dobré i tyhle:http://www.recepty.cz/recept/martiny-11587
    Vyber si :-)
  6. Zuzka   12.10.2010 | 13:22 | reagovat | závadný
    Jarko, děkuji moc za rychlou reakci, tisknout se tu bohužel nedaří, tak si recepty opisuji. Už se těším, jak budou mizet... :-)
  7. Severová Miroslava   13.10.2010 | 21:43 | reagovat | závadný
    Zuzko, tak mě napadlo - co když si dáš soubor-tisk, tak by se měla stránka vytisknout ne ??
  8. Zuzka   18.10.2010 | 13:12 | reagovat | závadný
    Miri, stránka se vytiskne, což o to, ale ingredience jsou v pohodě, u postupu přípravy se mi netiskne zhruba 1/4 levé strany. Mám Internet Explorer 8. Zkusila jsem to přes Mozillu Firefox, tak se to vytiskne v menším písmu, ingredience jsou vlevo, postup přípravy vpravo. Ale štve mě, že je celý recept na jedné celé straně, dřív to bylo lepší. Vzhledem k tomu, kolik si tisknu receptů, tak bych potřebovala zpracovárnu na papír. :'(

9. Lucie-Trpkosova   14.10.2010 | 8:23 | reagovat | závadný
    Dobrý den, pokud Vám nejdou tisknout recepty, tak mi prosím napište do mailu (trpkosova@mf.cz), který prohlížeč používáte. Mně tisk v Internet Exploreru 8, Firefoxu, Opeře a Chrome fugnuje. Zkusím na to ihned nasadit programátora, aby to opravil. Jinak tisknout můžete jak přes funkci u receptu, tak přes funkci v prohlížeči.

10. Jarka O.   18.10.2010 | 14:01 | reagovat | závadný
    Mám IE a tiskne se sice všechno, ale TAK DIVNĚ rozmístěné...vlevo ingredience a posunutě v pravém sloupci postup, takže recept, který by byl dříve na několik řádků, je na celou stránku :'( :'( Přesně jak píše Zuzka, musela bych vlastnit papírnu :-X

11. Lucie-Trpkosova   18.10.2010 | 17:00 | reagovat | závadný
    Dobrý den, projdu to tedy znovu a zadám na opravu. Díky za upozornění na chybu.
  12. Zuzka   12.10.2010 | 12:38 | reagovat | závadný
    Máte někdo prosím osvědčený vyzkoušený recept na Svatomartinské rohlíčky? Předem moc díky, budeme je péct dětem ve škole a chtěla bych, aby to byly ty pravé babičkovské...
  13. recepty73   18.10.2010 | 19:12 | reagovat | závadný
    Zuzko,našel jsem recept na Martinské rohlíčky(kdo hledá,najde :-D -občas :-P ).Suroviny:půl kg polohrubé,20g droždí,150g másla,600ml mléka,4žloutky,6lžic cukru,citr.kůra,van.cukr,150g mletého máku,špetka skořice,1lžička rybízové zavařeniny,vejce na potření,mouč.cukr na posypání.Chceš recept i s postupem?
  14. Zuzka   20.10.2010 | 13:18 | reagovat | závadný
    Jirko, jsi hodný, děkuji, jestli tě můžu poprosit. Já jsem teď zkoušela doma narychlo jen ze šlehačkového těsta a byly vynikající. Sama mám recept taky podobný, chci jich vyzkoušet víc doma, aby pak pro děti neměly chybu.
  15. recepty73   20.10.2010 | 16:16 | reagovat | závadný
    Jdu ho vložit a modlit se,ať je brzy mezi novými ;-) :-D
  16. recepty73   20.10.2010 | 16:46 | reagovat | závadný
    Vložil jsem ho jako:,,Martinské rohlíčky pro Zuzku,,-snad se brzy ukážou O:-) ;-)
  17. Zuzka   21.10.2010 | 10:14 | reagovat | závadný
    Jirko, jsou tu! Díky. Trochu mi tam vadí to kynutí, obávám se, že ve škole nebudeme mít tolik času, ale doma vyzkouším určitě. Na oplátku jsem ti přidala dnes recept Povidlové rohlíčky II, jsou s droždím, ale nekynou a jsou vynikající rychlovka. Vyzkoušej, pak se navzájem pochválíme ju? :-D
  18. recepty73   21.10.2010 | 10:18 | reagovat | závadný
    Vyzkouším!Povidla můůůůůžu :-P :-D :-D :-D

Přihlášení

zapoměl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Jak aktivovat svůj účet

Pokud již máte účet v předchozí verzi webu, přihlašte se pomocí svých původních přihlašovacích údajů. Při prvním přihlášení Vás web vyzve k nové registraci, pomocí které se aktivuje Váš účet. Po aktivaci účtu se již budete přihlašovat pomocí emailu a hesla.

Jak aktivovat svůj účet?
Vložit recept
Máte doma dobrý recept?
Podělte se o něj s našimi uživateli.

Další weby Mladé fronty

Dialog
X