319/038/1-varime.jpg

Vaříme pro Paraple

15.11.2010 | Redakce | Vizitka

Kupte jakýkoliv kus nádobí ze speciální řady titanového nádobí ruční výroby a podpořte Centrum Paraple!

Společnost TPT Coating, s.r.o. pro akci Vaříme pro Paraple vyrobila speciální řadu titanového nádobí ruční výroby. Zapojit se do této akce může každý, kdo zakoupí jakýkoliv kus nádobí z této edice. Akce je časově omezená a to od 29. 9. do 31. 12. 2010. Veškerý zisk z tohoto projektu bude věnován Centru Paraple a celková částka by měla dosáhnout až 2 500 000 korun.

Každý zákazník tak získá nejen skvělého pomocníka do kuchyně, ale hlavně pomůže těm, kteří to nejvíce potřebují. Základní cena za jeden kus nádobí je 1000 korun, ale cenu je však možné dobrovolně navýšit.

Veškeré informace jsou k naleznutí na stránkách projektu http://varimeproparaple.cz/, kde jsou taky pravidelně aktualizovány výsledky stavu projektu.

Fotogalerie

320/038/1-varime.jpg

Centrum Paraple již od roku 1994 pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy vyrovnat se s novou životní situací, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se do svého přirozeného prostředí a získat předpoklady ke společenskému a pracovnímu uplatnění. Součástí pomoci je také podpora rodiny klienta, aby se co nejlépe přizpůsobila vzniklé situaci a snížilo se její psychické, fyzické i ekonomické zatížení v souvislosti s péčí o postiženého člena.

Centrum Paraple nabízí poradenství, intenzivní rehabilitační program, počítačové kurzy, sportovní kurzy aj. Svým klientům z celé ČR umožňuje poznat a vyzkoušet různé sporty i aktivity volného času, které je motivují a dodávají jim sílu a energii k překonání nepříznivých okamžiků.

Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Trendy v barvách a účesech pro rok 2017: Inspirujte se celebritami Trendy v barvách a účesech pro rok 2017: Inspirujte se celebritami
Disney kolekce hrníčků právě teď v BILLE Disney kolekce hrníčků právě teď v BILLE
Jaká je nejoblíbenější poloha při sexu: Máte ji rádi taky? Jaká je nejoblíbenější poloha při sexu: Máte ji rádi taky?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web