319/038/1-varime.jpg

Vaříme pro Paraple

15.11.2010 | Redakce | Vizitka

Kupte jakýkoliv kus nádobí ze speciální řady titanového nádobí ruční výroby a podpořte Centrum Paraple!

Společnost TPT Coating, s.r.o. pro akci Vaříme pro Paraple vyrobila speciální řadu titanového nádobí ruční výroby. Zapojit se do této akce může každý, kdo zakoupí jakýkoliv kus nádobí z této edice. Akce je časově omezená a to od 29. 9. do 31. 12. 2010. Veškerý zisk z tohoto projektu bude věnován Centru Paraple a celková částka by měla dosáhnout až 2 500 000 korun.

Každý zákazník tak získá nejen skvělého pomocníka do kuchyně, ale hlavně pomůže těm, kteří to nejvíce potřebují. Základní cena za jeden kus nádobí je 1000 korun, ale cenu je však možné dobrovolně navýšit.

Veškeré informace jsou k naleznutí na stránkách projektu http://varimeproparaple.cz/, kde jsou taky pravidelně aktualizovány výsledky stavu projektu.

Fotogalerie

320/038/1-varime.jpg

Centrum Paraple již od roku 1994 pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy vyrovnat se s novou životní situací, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se do svého přirozeného prostředí a získat předpoklady ke společenskému a pracovnímu uplatnění. Součástí pomoci je také podpora rodiny klienta, aby se co nejlépe přizpůsobila vzniklé situaci a snížilo se její psychické, fyzické i ekonomické zatížení v souvislosti s péčí o postiženého člena.

Centrum Paraple nabízí poradenství, intenzivní rehabilitační program, počítačové kurzy, sportovní kurzy aj. Svým klientům z celé ČR umožňuje poznat a vyzkoušet různé sporty i aktivity volného času, které je motivují a dodávají jim sílu a energii k překonání nepříznivých okamžiků.

Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nečekejte, až vás klepne! Jaké jsou příznaky mrtvice a kdy zavolat záchranku? Nečekejte, až vás klepne! Jaké jsou příznaky mrtvice a kdy zavolat záchranku?
Tři kamarádky shodily za čtyři měsíce přes čtyřicet kilo! Jak se jim to povedlo? Tři kamarádky shodily za čtyři měsíce přes čtyřicet kilo! Jak se jim to povedlo?
Víte, jak si správně vybrat hořčík? Ne každý je stejně účinný! Víte, jak si správně vybrat hořčík? Ne každý je stejně účinný!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web