000/825/2-schranka_05.jpg

Vaření s Thermomixem díl II.

07.01.2013 | Thermomix | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Představujeme Vám další recept na jednoduché každodenní vaření s inteligentním kuchyňským přístrojem Thermomix společnosti Vorwerk. Thermomix kombinuje funkce více než 12-ti kuchyňských přístrojů.

Thermomix můžete použít na vše od vaření vajec, přes přípravu pomazánek a dresinků, až po hnětení těsta na chléb či dort. Vaří, mixuje, seká, drtí, hněte, míchá, dusí, váží, mele, jemně ohřívá, kvedlá a připravuje emulze. Šetří energii a snižuje čas strávený vařením, protože mnoho činností vykonává zcela samostatně. Většinou opravdu stačí nandat čerstvé suroviny do mixovací nádoby, nastavit teplotu a čas. A za několik sekund či minut je jídlo hotové. Na víc vše připravujete a vaříte v jedné nádobě. Nepotřebujete tedy spoustu misek, hrnců, prkýnek na krájení jako při běžném vaření.

Thermomix je natolik flexibilní, že se přizpůsobí všem vašim potřebám a jakémukoliv životnímu stylu. Je mu jedno, jestli jste velmi vytížený člověk žijící v domácnosti sám, typická velká rodina nebo moderní pár.

Thermomix a široká škála receptů vytvořených přesně pro něj jsou zárukou toho, že se vaření vždy podaří a zároveň bude jednoduché a zábavné. Rozsáhlá databáze receptů, kterých je přes 1.000, je nejen na internetu www.svetreceptu.cz, ale i v kuchařských knihách. Po celém světě je k dispozici 50.000 receptů. Mezi nimi je i široká škála receptů na dezerty, koláče a muffiny, marmelády, rýžové pudinky, zmrzliny a jiné sladké dobroty. S Thermomixem lze připravovat i dětskou stravu. Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme Newsletter, samozřejmostí jsou aplikace pro iPhone a iPad a zelená linka 800 168 987. Pořádáme školu vaření a Večer s Thermomixem. Kontaktovat s ostatními uživateli se můžete buď prostřednictvím oficiálních stránek www.svetreceptu.cz, nebo na www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika. Informace o přístroji Thermomix naleznete na www.thermomix.cz.

Dnešní recept Vás opět překvapí jednoduchostí, připravíme pomazánku:

Šunková pěna

Celkový čas: 3 minuty, Příprava: 2 minuty

Suroviny pro 6 porcí:
200 gramů vepřové krájené šunky, 50 gramů másla (pokojová teplota), 50 gramů taveného sýra, 50 gramů smetany, ¼ čajové lžíce pepře mletého černého.

Příprava:
1. Do mixovací nádoby vložte šunku a sekejte 10 sekund při rychlosti 6.
2. Přidejte máslo, sýr a mixujte 10 sekund při rychlosti 4.
3. Nasaďte šlehací metličku, přidejte zbylé suroviny a šlehejte 30 sekund při rychlosti 4.

Líbí se Vám jednoduchost přípravy? A že nemáte spoustu špinavého nádobí? To je přece super.

Více informací, včetně postupu, jak si objednat vyzkoušení a sjednat schůzku najdete na www.thermomix.cz, nebo použijte bezplatnou linku 800 168 987. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím přímého prodeje.

Fotogalerie

001/825/2-schranka_05.jpg 005/825/2-1_sunk_pena.jpg 009/825/2-schranka_01.jpg 014/825/2-schranka_02.jpg 018/825/2-schranka_04.jpg 022/825/2-schranka_12.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

Posledních 5 příspěvků:

  1. Verunka - 27.09.2013 13:32:29 Já Thermomix mám a musím potvrdit, že je to ideální pomocník pro rodinu, nebo když vaříte pro návštěvy. Oceňuji, že když přijdu z práce a návštěva má dorazit za hodinu po mě, tak si nemusím vybírat, jestli je menší zlo mít doma nepořádek, nebo neuvařeno a dodělávat vše před hosty. Takhle si všechno "naházím" do Thermomixu, v mezičase uklidím a můžu se věnovat hostům :-*
Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat? Výraz v obličeji prozradí i to, co nechcete. Jak se v něm vyznat?
Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to! Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to!
Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál Přivolejte si lásku pomocí karmy: Jak se naučit magický rituál
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web