000/825/2-schranka_05.jpg

Vaření s Thermomixem díl II.

07.01.2013 | Thermomix | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Představujeme Vám další recept na jednoduché každodenní vaření s inteligentním kuchyňským přístrojem Thermomix společnosti Vorwerk. Thermomix kombinuje funkce více než 12-ti kuchyňských přístrojů.

Thermomix můžete použít na vše od vaření vajec, přes přípravu pomazánek a dresinků, až po hnětení těsta na chléb či dort. Vaří, mixuje, seká, drtí, hněte, míchá, dusí, váží, mele, jemně ohřívá, kvedlá a připravuje emulze. Šetří energii a snižuje čas strávený vařením, protože mnoho činností vykonává zcela samostatně. Většinou opravdu stačí nandat čerstvé suroviny do mixovací nádoby, nastavit teplotu a čas. A za několik sekund či minut je jídlo hotové. Na víc vše připravujete a vaříte v jedné nádobě. Nepotřebujete tedy spoustu misek, hrnců, prkýnek na krájení jako při běžném vaření.

Thermomix je natolik flexibilní, že se přizpůsobí všem vašim potřebám a jakémukoliv životnímu stylu. Je mu jedno, jestli jste velmi vytížený člověk žijící v domácnosti sám, typická velká rodina nebo moderní pár.

Thermomix a široká škála receptů vytvořených přesně pro něj jsou zárukou toho, že se vaření vždy podaří a zároveň bude jednoduché a zábavné. Rozsáhlá databáze receptů, kterých je přes 1.000, je nejen na internetu www.svetreceptu.cz, ale i v kuchařských knihách. Po celém světě je k dispozici 50.000 receptů. Mezi nimi je i široká škála receptů na dezerty, koláče a muffiny, marmelády, rýžové pudinky, zmrzliny a jiné sladké dobroty. S Thermomixem lze připravovat i dětskou stravu. Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme Newsletter, samozřejmostí jsou aplikace pro iPhone a iPad a zelená linka 800 168 987. Pořádáme školu vaření a Večer s Thermomixem. Kontaktovat s ostatními uživateli se můžete buď prostřednictvím oficiálních stránek www.svetreceptu.cz, nebo na www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika. Informace o přístroji Thermomix naleznete na www.thermomix.cz.

Dnešní recept Vás opět překvapí jednoduchostí, připravíme pomazánku:

Šunková pěna

Celkový čas: 3 minuty, Příprava: 2 minuty

Suroviny pro 6 porcí:
200 gramů vepřové krájené šunky, 50 gramů másla (pokojová teplota), 50 gramů taveného sýra, 50 gramů smetany, ¼ čajové lžíce pepře mletého černého.

Příprava:
1. Do mixovací nádoby vložte šunku a sekejte 10 sekund při rychlosti 6.
2. Přidejte máslo, sýr a mixujte 10 sekund při rychlosti 4.
3. Nasaďte šlehací metličku, přidejte zbylé suroviny a šlehejte 30 sekund při rychlosti 4.

Líbí se Vám jednoduchost přípravy? A že nemáte spoustu špinavého nádobí? To je přece super.

Více informací, včetně postupu, jak si objednat vyzkoušení a sjednat schůzku najdete na www.thermomix.cz, nebo použijte bezplatnou linku 800 168 987. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím přímého prodeje.

Fotogalerie

001/825/2-schranka_05.jpg 005/825/2-1_sunk_pena.jpg 009/825/2-schranka_01.jpg 014/825/2-schranka_02.jpg 018/825/2-schranka_04.jpg 022/825/2-schranka_12.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

Posledních 5 příspěvků:

  1. Verunka - 27.09.2013 13:32:29 Já Thermomix mám a musím potvrdit, že je to ideální pomocník pro rodinu, nebo když vaříte pro návštěvy. Oceňuji, že když přijdu z práce a návštěva má dorazit za hodinu po mě, tak si nemusím vybírat, jestli je menší zlo mít doma nepořádek, nebo neuvařeno a dodělávat vše před hosty. Takhle si všechno "naházím" do Thermomixu, v mezičase uklidím a můžu se věnovat hostům :-*
Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Krásná pleť bez vrásek? Jezte brokolici a mandle! Krásná pleť bez vrásek? Jezte brokolici a mandle!
Největší mýty o mase a hubnutí: Je plné antibiotik a barva hraje roli Největší mýty o mase a hubnutí: Je plné antibiotik a barva hraje roli
Jak zažít orgasmus, který bude trvat celou dlouhou minutu Jak zažít orgasmus, který bude trvat celou dlouhou minutu
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web