013/568/2-hrub2.jpg

V pořadu VIP Prostřeno uvaří Markéta Hrubešová recepty ze své knihy Tak vařím já

02.08.2012 | Redakce | Vizitka

Letní vysílání pořadu VIP PROSTŘENO! televize Prima Family patří v současné době k nejsledovanějším pořadům. Během letních speciálů zavítá divák do kuchyní známých osobností, které ukazují, jak umí skvěle vařit a nejen to. Ukazují se také jako hostitelé, kteří dovedou připravit pro hosty i perfektní zábavu. V jedné ze sérií (v průběhu čtyř večerů) vystoupí také Markéta Hrubešová spolu s Kateřinou Brožovou, Alexandrem Hemalou a Pavlem Travníčkem. Herečka Markéta Hrubešová má kromě hraní další vášeň, a tou je vaření. Napsala známou kuchařku Tak vařím já!, kterou vydala Mladá fronta. Svou knihu receptů si bere na pomoc, aby si recepty osvěžila či zkontrolovala ingredience. Markéta také plánuje knihu předat všem účastníkům jako dárek, aby si mohli její recepty vyzkoušet. Kniha obsahuje rychlé a chutné recepty pro vytížené ženy.

Úspěšná česká herečka, nyní známá z televizních obrazovek i jako zdatná kuchařka, představuje své recepty. Z dědictví po babičce a z dalších zdrojů převzala tradiční postupy, avšak snaží se českou i středomořskou kuchyni servírovat v lehké a stravitelné podobě. Pro moderní a zaměstnanou ženu, která potřebuje nasytit
hladové krky během krátké doby, rovněž autorka vybrala ta jídla, jejichž příprava je časově nenáročná.
Názorná publikace s více než 200 fotografiemi Davida Krause.

Markéta Hrubešová - Tak vařím já
125 receptů pro vytížené ženy

299 Kč | vázaná bez přebalu | 200 stran | 165 x 220 mm

Fotogalerie

014/568/2-hrub2.jpg 010/568/2-hrub.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

Posledních 5 příspěvků:

 1. pipi - 04.10.2012 19:00:24 kdo se mnou souhlasí tak sem napise (JJ JE TO PRAVDA TAKOVÁ KRAVA) 8-)
 2. pipi - 04.10.2012 18:58:45 Jestli to je to Prostreno co davají po-pá tak vam chci řict:
  1.PROČ TAM DÁVAJÍ TAKOVÝ KOKOTY
  2.NECHCI URÁŽET TY KTERÝ SE CHOVAJÍ NORMALNE V TELEVIZI V PROSTŘENO
  3.NEJVÍC MĚ NASRALA --- :-X Ivana Hubáčková
  4.A TO JE POSLEDNÍ AT TOHO NECHA A NEDAVA DRUHIM SCHVÁLNĚ 4 BODY DO PRDELE :-X
 3. be-na - 23.08.2012 15:07:45 Souhlasím se vším co napsala paní Zdeňka a je mi líto, že jsem se ve Vás zklamala.Neměla jsem Vás za takovou zlou.A ještě dodatek, na průdušky se používalo a zase používá psí sádlo, nikoliv kačení,to jste střelila vedle.Nejste neomylná a nejchytřejší,jako není žádný z nás.Trochu pokory by Vám svědčilo.
 4. Zdeňka - 09.08.2012 20:40:35 Vážená paní Hrubešová.
  Dívali jsme se na pořad VIP Prostřeno, ve kterém jste také vařila. Zdá se však, že jste zcela nepochopila cíl pořadu, tj. POBAVIT diváky.... Skutečně si myslíte, že jako téměř profesionálka jste měla za úkol neustále kritizovat své AMATÉRSKÉ kuchaře - herce? Možná by Vám prospělo podívat se např. na VIP Prostřeno, ve kterém vystupoval např. pan režisér Adamec a herci z jeho seriálu. Perfektní atmosféra, všichni byli nad věcí, bodovali jen proto, že museli. Na rozdíl od Vás, které šlo tak okatě o tu výhru, že Vás od tohoto pořadu už nemáme moc rádi... Bohužel...
Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Jak zhubnout ve 20, 30, 40 a jak v 50 letech? Tohle vážně funguje! Jak zhubnout ve 20, 30, 40 a jak v 50 letech? Tohle vážně funguje!
Tento týden v Ulici: Budou lítat ostrá slova i facky a dojde ke zranění! Tento týden v Ulici: Budou lítat ostrá slova i facky a dojde ke zranění!
Vyzkoušeno před kamerou: Co pomůže na podrážděnou pokožku hlavy? Vyzkoušeno před kamerou: Co pomůže na podrážděnou pokožku hlavy?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web