782/513/3-nadobi_16k9pouzity.jpg

Stylový brunch s designovým nádobím od Jamieho Olivera

05.05.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Chcete s přáteli či rodinou oslavit nějaký významný okamžik? Uspořádejte oslavu u sebe doma a připravte vašim blízkým nezapomenutelnou hostinu. Aby vámi připravené pochoutky během oslavy co nejvíce vynikly, je důležité věnovat pozornost i stylu jejich servírování. Ke skvělému celkovému dojmu vám pomůže keramické nádobí z kolekce Waves, které si nyní můžete zakoupit v prodejnách Albert.

Originální oslava

Zapomeňte na tradiční a nudné hromadné obědy a uspořádejte brunch, který perfektně ozvláštní jakékoli víkendové dopoledne. Brunch je elegantním kompromisem mezi snídaní a obědem, jídlo se totiž většinou servíruje mezi desátou až dvanáctou hodinou. Pořiďte si pro tuto speciální příležitost nádobí od britského kuchaře Jamieho Olivera, a uvidíte, že vaše pokrmy vyniknou lépe než kdy dříve. Kousky z designové kolekce Waves se navíc budou díky svému nadčasovému vzhledu skvěle hodit k ostatnímu nádobí z vaší kuchyně.

Luxusní brunch za pár minut

A jaké sestavit menu? Vsaďte na vajíčka, které můžete snadno připravit v několika různých variantách. Vajíčka má rád téměř každý a jejich příprava vám zabere jen pár minut. Dále přichystejte jednoduchý zeleninový salát ze sezónní zeleniny. Nakrájejte a smíchejte například rajčata a cibuli, které potom zalijte zálivkou z olivového oleje, vinného octa, špetky soli, pepře a lžičky cukru. V den konání akce také nezapomeňte zaběhnout pro čerstvé pečivo. Výhodou brunche je jeho finanční nenáročnost. Ušetřené peníze pak můžete investovat do krásného nádobí z kolekce Waves, které vám bude dělat radost ještě dlouhou dobu.

Za nákup v Albertu sleva na nádobí

Na designové kousky nádobí z kolekce Waves Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. V období od 9. dubna do 29. července 2014 získáte za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost uplatnit slevu na jednotlivé kusy nádobí. Za 20 nasbíraných bodů získáte slevu na celou sadu talířů pro 4 osoby. Záleží jen na vás, kterým kouskem začnete. Do kuchyně se vám budou hodit všechny a na vašem stole budou vypadat báječně. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku, kterou získáte na pokladnách a informacích.

Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na www.albert.cz.

Fotogalerie

783/513/3-nadobi_16k9pouzity.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

10 dárků, které ženy za žádnou cenu nechtějí najít pod stromečkem 10 dárků, které ženy za žádnou cenu nechtějí najít pod stromečkem
VIDEO: Získejte uhrančivý pohled jako Karolína Mališová VIDEO: Získejte uhrančivý pohled jako Karolína Mališová
Revoluce ve vyhledávání nemovitostí v České republice Revoluce ve vyhledávání nemovitostí v České republice
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web