782/513/3-nadobi_16k9pouzity.jpg

Stylový brunch s designovým nádobím od Jamieho Olivera

05.05.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Chcete s přáteli či rodinou oslavit nějaký významný okamžik? Uspořádejte oslavu u sebe doma a připravte vašim blízkým nezapomenutelnou hostinu. Aby vámi připravené pochoutky během oslavy co nejvíce vynikly, je důležité věnovat pozornost i stylu jejich servírování. Ke skvělému celkovému dojmu vám pomůže keramické nádobí z kolekce Waves, které si nyní můžete zakoupit v prodejnách Albert.

Originální oslava

Zapomeňte na tradiční a nudné hromadné obědy a uspořádejte brunch, který perfektně ozvláštní jakékoli víkendové dopoledne. Brunch je elegantním kompromisem mezi snídaní a obědem, jídlo se totiž většinou servíruje mezi desátou až dvanáctou hodinou. Pořiďte si pro tuto speciální příležitost nádobí od britského kuchaře Jamieho Olivera, a uvidíte, že vaše pokrmy vyniknou lépe než kdy dříve. Kousky z designové kolekce Waves se navíc budou díky svému nadčasovému vzhledu skvěle hodit k ostatnímu nádobí z vaší kuchyně.

Luxusní brunch za pár minut

A jaké sestavit menu? Vsaďte na vajíčka, které můžete snadno připravit v několika různých variantách. Vajíčka má rád téměř každý a jejich příprava vám zabere jen pár minut. Dále přichystejte jednoduchý zeleninový salát ze sezónní zeleniny. Nakrájejte a smíchejte například rajčata a cibuli, které potom zalijte zálivkou z olivového oleje, vinného octa, špetky soli, pepře a lžičky cukru. V den konání akce také nezapomeňte zaběhnout pro čerstvé pečivo. Výhodou brunche je jeho finanční nenáročnost. Ušetřené peníze pak můžete investovat do krásného nádobí z kolekce Waves, které vám bude dělat radost ještě dlouhou dobu.

Za nákup v Albertu sleva na nádobí

Na designové kousky nádobí z kolekce Waves Jamieho Olivera můžete získat slevu za nákupy v prodejnách Albert. V období od 9. dubna do 29. července 2014 získáte za každých utracených 200 Kč jeden bod a již za čtyři body máte možnost uplatnit slevu na jednotlivé kusy nádobí. Za 20 nasbíraných bodů získáte slevu na celou sadu talířů pro 4 osoby. Záleží jen na vás, kterým kouskem začnete. Do kuchyně se vám budou hodit všechny a na vašem stole budou vypadat báječně. Body je potřeba nalepit na speciální sběratelskou kartičku, kterou získáte na pokladnách a informacích.

Další informace a úplná pravidla sběratelské kampaně naleznete na letácích v prodejnách Albert a na www.albert.cz.

Fotogalerie

783/513/3-nadobi_16k9pouzity.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 typů oblečení, kterých byste se měla okamžitě zbavit! 5 typů oblečení, kterých byste se měla okamžitě zbavit!
Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám? Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám?
Hubnutí a oxytocin: Proč se zamilovaným a spokojeným lidem hubne líp? Hubnutí a oxytocin: Proč se zamilovaným a spokojeným lidem hubne líp?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web