845/260/3-buchticky_se_sodoupr.jpg

Slaďte hezky česky – s Korunním cukrem!

21.10.2013 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

V poslední době pociťujeme návrat k domácím potravinám a surovinám, což je dobře. Tradiční potraviny domácí produkce jsou jednoznačně nejpřirozenější stravou pro náš organismus. Patří k nim i produkty z řady Korunní cukr – cukr moučka 1 kg, cukr krystal, cukr krupice a cukr na pečení.

Výrobce značky Korunní cukr, cukrovar v Hrušovanech nad Jevišovkou, je nejstarším stále vyrábějícím cukrovarem u nás. Jeho více než 160letou tradici provází neustálá modernizace při zachování co nejvyšší kvality výsledné suroviny, řepného cukru.

Zpracovává řepu cukrovku, kterou vypěstovali tuzemští zemědělci na českých polích. Dává práci českým pracovníkům při výrobě cukru, a to v cukrovaru u nás. Díky tomu podléhá přísnějším požadavkům na kvalitu cukru ze strany české legislativy. Pro zákazníka to znamená, že výrobek, který si pod značkou Korunní cukr kupuje, splňuje náročnější požadavky než výrobky z jiných zemí.

Řepný cukr je tradiční surovinou našich předků. Už vaše babička pekla z českého cukru, vaše maminka používala český cukr – a jistě znaly důvod. Vyzkoušejte tuzemské produkty značky Korunní cukr a budete jistě také spokojeni.

Korunní cukr krystal – kilogramové balení krystalového cukru vysoké kvality pro přípravu typických českých moučníků, ale i dalších sladkostí.
Korunní cukr krupice – pravidelné drobné krystalky, menší než u krystalového cukru, a hodí se do všech těst pečených a nepečených moučníků a cukroví.
Korunní cukr na pečení - cukr krupice té nejjemnější konzistence. Jeho drobounké krystalky se tak rychle rozplynou v těstě, aniž byste to zaregistrovala. Výsledné dezerty budou nadýchané a lahodné.
Korunní cukr moučka 1 kg – ekonomické balení v praktickém sáčku a ještě krabičce se hodí především tehdy, když se hodně peče. Hodí se jak na dekorativní pocukrování, tak i do těsta.

Více informací, recepty, zajímavosti a zábavy najdete na www.cesky-cukr.cz na FB profilu Sladký život, www.facebook.com/osladtesizivot. Udělejte si náš kvíz, pošlete sladký pozdrav nebo se zúčastněte naší soutěže o ceny.

Fotogalerie

842/260/3-19upr.jpg 846/260/3-buchticky_se_sodoupr.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Děti slavných na módních molech: Jak to sluší Romeu Beckhamovi, Lily-Rose Depp a dalším? Děti slavných na módních molech: Jak to sluší Romeu Beckhamovi, Lily-Rose Depp a dalším?
7 dietních tajemství Ivanky Trump: Jak si udržuje štíhlou postavu? 7 dietních tajemství Ivanky Trump: Jak si udržuje štíhlou postavu?
Retro fotogalerie: Jak se změnila lesbická láska od 19. století do současnosti Retro fotogalerie: Jak se změnila lesbická láska od 19. století do současnosti
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web