845/260/3-buchticky_se_sodoupr.jpg

Slaďte hezky česky – s Korunním cukrem!

21.10.2013 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

V poslední době pociťujeme návrat k domácím potravinám a surovinám, což je dobře. Tradiční potraviny domácí produkce jsou jednoznačně nejpřirozenější stravou pro náš organismus. Patří k nim i produkty z řady Korunní cukr – cukr moučka 1 kg, cukr krystal, cukr krupice a cukr na pečení.

Výrobce značky Korunní cukr, cukrovar v Hrušovanech nad Jevišovkou, je nejstarším stále vyrábějícím cukrovarem u nás. Jeho více než 160letou tradici provází neustálá modernizace při zachování co nejvyšší kvality výsledné suroviny, řepného cukru.

Zpracovává řepu cukrovku, kterou vypěstovali tuzemští zemědělci na českých polích. Dává práci českým pracovníkům při výrobě cukru, a to v cukrovaru u nás. Díky tomu podléhá přísnějším požadavkům na kvalitu cukru ze strany české legislativy. Pro zákazníka to znamená, že výrobek, který si pod značkou Korunní cukr kupuje, splňuje náročnější požadavky než výrobky z jiných zemí.

Řepný cukr je tradiční surovinou našich předků. Už vaše babička pekla z českého cukru, vaše maminka používala český cukr – a jistě znaly důvod. Vyzkoušejte tuzemské produkty značky Korunní cukr a budete jistě také spokojeni.

Korunní cukr krystal – kilogramové balení krystalového cukru vysoké kvality pro přípravu typických českých moučníků, ale i dalších sladkostí.
Korunní cukr krupice – pravidelné drobné krystalky, menší než u krystalového cukru, a hodí se do všech těst pečených a nepečených moučníků a cukroví.
Korunní cukr na pečení - cukr krupice té nejjemnější konzistence. Jeho drobounké krystalky se tak rychle rozplynou v těstě, aniž byste to zaregistrovala. Výsledné dezerty budou nadýchané a lahodné.
Korunní cukr moučka 1 kg – ekonomické balení v praktickém sáčku a ještě krabičce se hodí především tehdy, když se hodně peče. Hodí se jak na dekorativní pocukrování, tak i do těsta.

Více informací, recepty, zajímavosti a zábavy najdete na www.cesky-cukr.cz na FB profilu Sladký život, www.facebook.com/osladtesizivot. Udělejte si náš kvíz, pošlete sladký pozdrav nebo se zúčastněte naší soutěže o ceny.

Fotogalerie

842/260/3-19upr.jpg 846/260/3-buchticky_se_sodoupr.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít! Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít!
Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily? Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily?
Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web