026/107/1-amici2.jpg

Restaurace v srdci Prahy

17.12.2010 | Redakce | Vizitka

Tentokrát jsme navštívili tři restaruace nacházející se přímo v centru starého města.

Moře na dosah ruky

Amici Miei je ideálním propojením italské pohostinnosti a elegance s krásou kouzelných uliček starého města Prahy, kde každý kout vypráví svůj vlastní příběh. Hlavní zásadou restaurace je poskytnout hostům jen to nejlepší z nejlepšího, ať už se jedná o širokou nabídku gurmánských lahůdek a jedinečných pokrmů či o kvalitní výběr světově nejexkluzivnějších vín. Individuální přístup a smysl pro detail jsou zaručeným úspěchem, že každý klient odchází více než spokojený. Připravte se oddat chvílím toho nejlepšího pohoštění v Praze, které převýší veškerý standard i vaše očekávání.

Menu je sestavené tak, aby uspokojilo i ty nejnáročnější zákazníky. Ať už chcete vyzkoušet italskou klasiku, zažít nový kulinářský požitek nebo se jen ukrýt před shonem velkoměsta, Amici Miei vám toto vše dokáže poskytnout. Každodenní čerstvá nabídka ryb vám zaručí nezapomenutelný kulinářský zážitek: Mušle Sv. Jakuba, mořský okoun, kambala, chobotnice, ústřice… naleznete zde přibližně tucet podobných mořských plodů.

www.amicimiei.cz

Malá Francie

Francie je zemí velice půvabnou a v mnoha směrech originální. Je Mekkou módy, symbolem elegance, stylu, ale i mnoha jedinečných chutí. Nemusíte však vždy vyrazit za hranice, abyste pocítili její kouzlo. Část Francie totiž naleznete přímo v centru Prahy. Na Starém Městě v ulici Haštalská 12 se nachází restaurace ve stylu francouzské historické hospody s dvanáctiletou tradicí - Chez Marcel. Příjemná atmosféra je umocněna jak jinak než klasickou francouzskou kuchyní a širokou nabídkou tamních vín. Pochutnat si můžete na šnecích specialitách či lahodném „slaném koláči“ zvaném Quiche.

Pokud jste příznivci živé hudby, nejen každý víkend vás překvapí rozmanitost hudebních stylů i žánrů, jež Chez Marcel svým hostům nabízí.
Nenechte si proto ujít ojedinělou atmosféru francouzské brasserie Chez Marcel.

www.chezmarcel.cz

Itálie v centru města

Brána do Italské kuchyně v té nejryzejší podobě. Vstupte a ponořte se do atmosféry pravé italské trattorie, která nadobro zhýčká vaše chuťové buňky. To nejlepší z Itálie přímo v centru Prahy.

Pražská Aldente oživuje koncept typických italských venkovských trattorií, kam se sjížděli zemědělci po celodenní na lahodné jednoduché pokrmy z čerstvých ingrediencí.

Ručně psaný jídelní lístek se mění každý týden a skládá se vždy ze čtyř předkrmů, čtyř hlavních chodů a čtyř druhých chodů. Domácí pečivo a výtečné Italské víno je samozřejmostí. Suroviny jsou výhradně čerstvé, dovezené přímo z Itálie a domácí těstoviny jsou připravené vždy 'aldente'. Přátelský personál, hovořící třemi jazyky, dovede atmosféru vašeho italského zážitku k dokonalosti.

www.aldentetrattoria.net

Fotogalerie

023/107/1-amici1.jpg 027/107/1-amici2.jpg 031/107/1-marcel1.jpg 035/107/1-marcel2.jpg 039/107/1-aldente1.jpg 043/107/1-aldente2.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

7 překvapivých důvodů, proč bývá druhé manželství lepší než to první 7 překvapivých důvodů, proč bývá druhé manželství lepší než to první
Sladkosti a alkohol: Co je při hubnutí horší a vy to nebudete smět? Sladkosti a alkohol: Co je při hubnutí horší a vy to nebudete smět?
Jak snadno a dobře vymalovat pokoj? Stačí znát těchto 7 rad! Jak snadno a dobře vymalovat pokoj? Stačí znát těchto 7 rad!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web