107/256/2-amylon_3_novinkya.jpg

Nechte se inspirovat v kuchyni!

07.05.2012 | Amylon | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Firma Amylon, a. s., jeden z tradičních českých výrobců potravinářských výrobků, slaví letos již 100 let své historie. Amylon po celou tuto dobu pomáhá a ulehčuje práci všem lidem, kteří při vaření a pečení preferují kvalitní výrobky, nebo nechtějí v kuchyni trávit mnoho času, ale hlavně výborně chutná všem dětem i dospělým. Amylon si velice zakládá na kvalitě použitých surovin, proto si převážnou většinu z nich sám pěstuje i zpracovává. Amylon neustále vyvíjí nové produkty pro moderní a chutnou kuchyni.

Dnes Vám přinášíme recept na výtečný dezert mezinárodní kuchyně, italskou Panna Cottu. Příprava s Amylonem je velice rychlá a jednoduchá. Tento dezert si určitě zamilujete.

Návod na přípravu:

1) 125 ml mléka přivedeme k varu.

2) Odstavíme a případně přelijeme do vyšší nádoby.

3) Přidáme obsah sáčku a šleháme elektrickým šlehačem asi 1 minutu.

4) Přidáme 125 ml smetany na šlehání a šleháme ještě další minutu.

5) Nalijeme do dezertních misek vypláchnutých studenou vodou a necháme zchladnout.

6) Vložíme na dvě hodiny do chladničky až do úplného ztuhnutí. Dezert můžeme servírovat v miskách nebo ho opatrně uvolníme od okrajů a vyklopíme na dezertní talířek.

7) Před podáváním přelijeme ovocným přelivem a servírujeme.

K dozdobení můžeme přidat i čerstvé ovoce podle chuti. A jak děláte Panna Cottu vy? Pošlete nám svůj recept na Recepty a Inspirace Amylon.

V dnešní době, kdy si zákazník u některých českých výrobků nemůže být jistý, že jsou opravdu od českého výrobce, si naopak může být absolutně jistý, že Amylon stále znamená český majitel, čeští zaměstnanci a převážně i české suroviny. Už nemusíte dále hledat svého dodavatele kvalitních českých výrobků. Amylon je tu pro Vás. Děkujeme všem našim zákazníkům, kteří preferují české výrobky a kvalitu před kvantitou.

Váš Amylon!

Fotogalerie

100/256/2-panacota_amylon.JPG 096/256/2-piktogramy_navod_panacota_amylon.JPG 108/256/2-amylon_3_novinkya.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Dcera Cindy Crawford vypadá jak její matka! Podívejte se na další děti slavných Dcera Cindy Crawford vypadá jak její matka! Podívejte se na další děti slavných
Gábi se nebojí zeptat: Podívejte se, jak sexkoučka učí masáž penisu Gábi se nebojí zeptat: Podívejte se, jak sexkoučka učí masáž penisu
Elegantní i bláznivé: Jaké nehty budou letos trendy? Elegantní i bláznivé: Jaké nehty budou letos trendy?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web