093/047/3-ilustrace.jpg

Konečně se vyznáte v akcích supermarketů

27.05.2013 | Redakce | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Věděli jste, že litr Coca-Coly nebo kilo mouky se dá pořídit pod 10 Kč a čtvrtka jihočeského másla pod 25 Kč? V akcích supermarketů se zorientujete díky nové službě Kupi.cz. Vše si tu najdete online, bez nutnosti listovat v papírových letácích.

“Listovat letáky mě nebaví, utrácet zbytečně ale také nechci. Když mi kamarádka řekla o Kupi.cz, ušetřila mi spoustu času i peněz. Snadno si tu vyhledám, kde mají co v akci. A na plenky, dětské výživy nebo mléko jsem si zapnula hlídání, aby mi o akcích chodila informace přímo do mailu,” říká Kamila, 35letá maminka dvou dětí.

Je ta akce vážně tak výhodná?

Kromě toho, že vám Kupi.cz ukáže, kde zrovna nakoupíte Coca-Colu nebo plenky v akci, vám taky řekne, jak moc je akční cena výhodná. V záložce “Balení” najdete u každého zboží jeho historicky nejnižší cenu, průměrnou akční cenu i další užitečné statistiky. Věděli jste, že litr Coca-Coly se dá sehnat pod 10 Kč?

Akce až do e-mailové schránky

Jak už řekla Kamila, Kupi.cz umí hlídat ceny za vás. Stačí se zaregistrovat a nastavit si hlídání položek, které vás zajímají. Ať už je to mléko, prací prášky nebo plenky Pampers. Jakmile obchodník ohlásí slevy na vámi sledované zboží, Kupi.cz vám o tom pošle e-mail. Samozřejmě si můžete vybrat jen supermarkety, ve kterých rádi nakupujete.

Tip: Na Kupi.cz můžete navíc získat poukázky na nákup v Tescu v hodnotě až 1000 Kč. Stačí Kupi doporučit svým známým, jako to udělala Kamčina kamarádka.

Když už všechno víte, nezapomeňte Kupi.cz pořádně prozkoumat. Ušetříte!

Fotogalerie

090/047/3-pr_logo.jpg 094/047/3-ilustrace.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nehubnete? Můžete si za to sama! Výmluvy, na které už to neuhrajete Nehubnete? Můžete si za to sama! Výmluvy, na které už to neuhrajete
Dcera Dády a Felixe Slováčka o tom, jak prožívá rozvod svých rodičů! Dcera Dády a Felixe Slováčka o tom, jak prožívá rozvod svých rodičů!
Tento týden v Ulici: Adriana vyhodí Eddieho z Coolny a znovu sáhne po drogách! Tento týden v Ulici: Adriana vyhodí Eddieho z Coolny a znovu sáhne po drogách!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web