093/047/3-ilustrace.jpg

Konečně se vyznáte v akcích supermarketů

27.05.2013 | Redakce | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Věděli jste, že litr Coca-Coly nebo kilo mouky se dá pořídit pod 10 Kč a čtvrtka jihočeského másla pod 25 Kč? V akcích supermarketů se zorientujete díky nové službě Kupi.cz. Vše si tu najdete online, bez nutnosti listovat v papírových letácích.

“Listovat letáky mě nebaví, utrácet zbytečně ale také nechci. Když mi kamarádka řekla o Kupi.cz, ušetřila mi spoustu času i peněz. Snadno si tu vyhledám, kde mají co v akci. A na plenky, dětské výživy nebo mléko jsem si zapnula hlídání, aby mi o akcích chodila informace přímo do mailu,” říká Kamila, 35letá maminka dvou dětí.

Je ta akce vážně tak výhodná?

Kromě toho, že vám Kupi.cz ukáže, kde zrovna nakoupíte Coca-Colu nebo plenky v akci, vám taky řekne, jak moc je akční cena výhodná. V záložce “Balení” najdete u každého zboží jeho historicky nejnižší cenu, průměrnou akční cenu i další užitečné statistiky. Věděli jste, že litr Coca-Coly se dá sehnat pod 10 Kč?

Akce až do e-mailové schránky

Jak už řekla Kamila, Kupi.cz umí hlídat ceny za vás. Stačí se zaregistrovat a nastavit si hlídání položek, které vás zajímají. Ať už je to mléko, prací prášky nebo plenky Pampers. Jakmile obchodník ohlásí slevy na vámi sledované zboží, Kupi.cz vám o tom pošle e-mail. Samozřejmě si můžete vybrat jen supermarkety, ve kterých rádi nakupujete.

Tip: Na Kupi.cz můžete navíc získat poukázky na nákup v Tescu v hodnotě až 1000 Kč. Stačí Kupi doporučit svým známým, jako to udělala Kamčina kamarádka.

Když už všechno víte, nezapomeňte Kupi.cz pořádně prozkoumat. Ušetříte!

Fotogalerie

090/047/3-pr_logo.jpg 094/047/3-ilustrace.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 triků pro cukroví bez chyb. Žádné hrudky v polevě a lepivé těsto! 5 triků pro cukroví bez chyb. Žádné hrudky v polevě a lepivé těsto!
Efektní drdol za dvě minuty: Naučte se jednoduchý účes na večírek! Efektní drdol za dvě minuty: Naučte se jednoduchý účes na večírek!
Přezimování kaktusů: Které potřebují teplo a které  naopak zimu? Přezimování kaktusů: Které potřebují teplo a které naopak zimu?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web