333/783/3-perex_640x400.jpg

Jednoduchý recept na společné Vánoce

22.12.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Každá z nás by chtěla připravit krásné a voňavé Vánoce pro celou rodinu. Jenže jak to všechno stíhat a jak se se všemi na všem domluvit? Stačí začít využívat Office 365. Jedině tak si Vánoce vychutnáte všichni společně hezky v poklidu.

Za uši si už nic zapisovat nemusíte

Ještě než se pustíte do vánočního hodování, je potřeba zařídit spoustu věcí. Vytvořit nákupní seznamy, vyptat si od babičky recept na to báječné cukroví, co vám loni tak chutnalo, oblítat spoustu obchodů. Na jednu maminku je toho docela dost. Ale když do toho zapojíte celou rodinu a chytrý zápisník OneNote k tomu, zvládnete to. Do tohoto online zápisníku můžete vpisovat vánoční recepty i nákupní seznamy a průběžně je všichni upravovat a doplňovat. Nikdo tak na nic nezapomene, nikdo se tak nemůže na nic vymlouvat.

Nechte své blízké nasát vaši vánoční atmosféru

Vypekla vás na Štědrý den trouba? Nebo vám svíčky spálily stromeček? Vánoce se prostě bez pikantních chvilek neobejdou. Pobavte jimi své blízké i přátele a nechte je nakouknout do vašich zážitků. Že se vám nechce všechny obesílat e-mailem? Ale to přece ani nemusíte! Jednoduše jim fotky i videa uložte na OneDrive a oni si je pak mohou kdykoli a odkudkoli stáhnout. OneDrive je totiž online uložiště s 1 024 GB prostoru, který pojme až 70 tisíc fotek! Takže žádné upejpání, foťte a točte, co se vám do telefonu nebo foťáku vejde!

Svolejte své blízké ke stromečku

Nevíte si rady s receptem na vánočku, který vám dala babička? Nebo byste chtěli ke stromečku přizvat i dceru, která se vydala na zkušenou do Londýna? Zavolejte jim jednoduše přes Skype a proberte spolu, co potřebujete. Minut na to máte dost. Skype teď totiž nabízí 60 volných minut na cukrování přes mobilní a pevné linky třeba i do zahraničí!

Ujíždějte na Office 365 celá rodina

Každý člen rodiny většinou ujíždí na jiném zařízení s odlišnou platformou. Co teď ale s tím? Vůbec nic! Office 365 vás totiž nevypeče. Funguje na všech platformách – Androidu, iOSu i Windowsech – a spojuje tak celé rodiny. Tomu říkáme příjemné překvapení, které potěší nejen o Vánocích.

Více informací zde

Fotogalerie

318/783/3-1_odst_onenote_800x600.jpg 322/783/3-2_odst_onedrive_800x600.jpg 326/783/3-3_odst_skype_800x600.jpg 330/783/3-4_odst_platformy_800x600.jpg 334/783/3-perex_640x400.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nehubnete? Můžete si za to sama! Výmluvy, na které už to neuhrajete Nehubnete? Můžete si za to sama! Výmluvy, na které už to neuhrajete
Dcera Dády a Felixe Slováčka o tom, jak prožívá rozvod svých rodičů! Dcera Dády a Felixe Slováčka o tom, jak prožívá rozvod svých rodičů!
Tento týden v Ulici: Adriana vyhodí Eddieho z Coolny a znovu sáhne po drogách! Tento týden v Ulici: Adriana vyhodí Eddieho z Coolny a znovu sáhne po drogách!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web