333/783/3-perex_640x400.jpg

Jednoduchý recept na společné Vánoce

22.12.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Každá z nás by chtěla připravit krásné a voňavé Vánoce pro celou rodinu. Jenže jak to všechno stíhat a jak se se všemi na všem domluvit? Stačí začít využívat Office 365. Jedině tak si Vánoce vychutnáte všichni společně hezky v poklidu.

Za uši si už nic zapisovat nemusíte

Ještě než se pustíte do vánočního hodování, je potřeba zařídit spoustu věcí. Vytvořit nákupní seznamy, vyptat si od babičky recept na to báječné cukroví, co vám loni tak chutnalo, oblítat spoustu obchodů. Na jednu maminku je toho docela dost. Ale když do toho zapojíte celou rodinu a chytrý zápisník OneNote k tomu, zvládnete to. Do tohoto online zápisníku můžete vpisovat vánoční recepty i nákupní seznamy a průběžně je všichni upravovat a doplňovat. Nikdo tak na nic nezapomene, nikdo se tak nemůže na nic vymlouvat.

Nechte své blízké nasát vaši vánoční atmosféru

Vypekla vás na Štědrý den trouba? Nebo vám svíčky spálily stromeček? Vánoce se prostě bez pikantních chvilek neobejdou. Pobavte jimi své blízké i přátele a nechte je nakouknout do vašich zážitků. Že se vám nechce všechny obesílat e-mailem? Ale to přece ani nemusíte! Jednoduše jim fotky i videa uložte na OneDrive a oni si je pak mohou kdykoli a odkudkoli stáhnout. OneDrive je totiž online uložiště s 1 024 GB prostoru, který pojme až 70 tisíc fotek! Takže žádné upejpání, foťte a točte, co se vám do telefonu nebo foťáku vejde!

Svolejte své blízké ke stromečku

Nevíte si rady s receptem na vánočku, který vám dala babička? Nebo byste chtěli ke stromečku přizvat i dceru, která se vydala na zkušenou do Londýna? Zavolejte jim jednoduše přes Skype a proberte spolu, co potřebujete. Minut na to máte dost. Skype teď totiž nabízí 60 volných minut na cukrování přes mobilní a pevné linky třeba i do zahraničí!

Ujíždějte na Office 365 celá rodina

Každý člen rodiny většinou ujíždí na jiném zařízení s odlišnou platformou. Co teď ale s tím? Vůbec nic! Office 365 vás totiž nevypeče. Funguje na všech platformách – Androidu, iOSu i Windowsech – a spojuje tak celé rodiny. Tomu říkáme příjemné překvapení, které potěší nejen o Vánocích.

Více informací zde

Fotogalerie

318/783/3-1_odst_onenote_800x600.jpg 322/783/3-2_odst_onedrive_800x600.jpg 326/783/3-3_odst_skype_800x600.jpg 330/783/3-4_odst_platformy_800x600.jpg 334/783/3-perex_640x400.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Jakou barvu má vaše aura? Naučte se ji vidět a číst v ní! Jakou barvu má vaše aura? Naučte se ji vidět a číst v ní!
Rychlé a levné recepty z kuřete: Na houbách, s rajčaty nebo na kari! Rychlé a levné recepty z kuřete: Na houbách, s rajčaty nebo na kari!
Tea Tree olej Australian Bodycare : Poznejte jeho kouzelné účinky na vaše zdraví Tea Tree olej Australian Bodycare : Poznejte jeho kouzelné účinky na vaše zdraví
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web