301/215/4-gff_2015_250x250_px.jpg

Gastro food fest na Zahradě Čech klepe na dveře

12.10.2015 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Na litoměřickém výstavišti Zahrada Čech proběhne již třetí ročník Gastro food festu - oblíbeného festivalu určeného pro všechny milovníky jídla a dobrého pití.

Kulinářské umění předních restaurací nejen ze Severu Čech, degustace lahodných českých i zahraničních vín, prezentace minipivovarů a jejich speciálních edic piva, prodejci delikates a doplňkového sortimentu. V takovém duchu se ponese letošní třetí ročník Gasto food festu na Zahradě Čech.

Gastro food fest proběhne ve dnech 17. – 18. 10. 2015, v sobotu bude otevřeno od 10 do 20hod (možnost večeří), v neděli od 10 do 17hod.

Každý den bude obohacen o zajímavý kulturní program, kde kuchařská esa ČR předvedou své umění - Filip Sajler, Jaroslav Sapík, Lukáš Uher, Radek Šubrt, Marek Svoboda, Martin Polačko, Jan Malachovský a další šéfkuchaři. Chybět nebude ani tradiční tvář Gastro food festu - muzikálová zpěvačka, herečka a moderátorka Daniela Šinkorová.

Hlavním partnerem akce je společnost ELKUS s.r.o., dodavatel gastronomického zařízení.

Více informací na: http://www.zahrada-cech.cz/akce/54-gastro-food-fest-na-zahrade-cech/

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Fotogalerie

290/215/4-gff_1.JPG 294/215/4-gff_2.JPG 298/215/4-gff_3.JPG 302/215/4-gff_2015_250x250_px.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 typů oblečení, kterých byste se měla okamžitě zbavit! 5 typů oblečení, kterých byste se měla okamžitě zbavit!
Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám? Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám?
Hubnutí a oxytocin: Proč se zamilovaným a spokojeným lidem hubne líp? Hubnutí a oxytocin: Proč se zamilovaným a spokojeným lidem hubne líp?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web