301/215/4-gff_2015_250x250_px.jpg

Gastro food fest na Zahradě Čech klepe na dveře

12.10.2015 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Na litoměřickém výstavišti Zahrada Čech proběhne již třetí ročník Gastro food festu - oblíbeného festivalu určeného pro všechny milovníky jídla a dobrého pití.

Kulinářské umění předních restaurací nejen ze Severu Čech, degustace lahodných českých i zahraničních vín, prezentace minipivovarů a jejich speciálních edic piva, prodejci delikates a doplňkového sortimentu. V takovém duchu se ponese letošní třetí ročník Gasto food festu na Zahradě Čech.

Gastro food fest proběhne ve dnech 17. – 18. 10. 2015, v sobotu bude otevřeno od 10 do 20hod (možnost večeří), v neděli od 10 do 17hod.

Každý den bude obohacen o zajímavý kulturní program, kde kuchařská esa ČR předvedou své umění - Filip Sajler, Jaroslav Sapík, Lukáš Uher, Radek Šubrt, Marek Svoboda, Martin Polačko, Jan Malachovský a další šéfkuchaři. Chybět nebude ani tradiční tvář Gastro food festu - muzikálová zpěvačka, herečka a moderátorka Daniela Šinkorová.

Hlavním partnerem akce je společnost ELKUS s.r.o., dodavatel gastronomického zařízení.

Více informací na: http://www.zahrada-cech.cz/akce/54-gastro-food-fest-na-zahrade-cech/

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Fotogalerie

290/215/4-gff_1.JPG 294/215/4-gff_2.JPG 298/215/4-gff_3.JPG 302/215/4-gff_2015_250x250_px.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Co bez obav jíst, když vás přepadne vlčí hlad? Jogurty, sýry a polévky! Co bez obav jíst, když vás přepadne vlčí hlad? Jogurty, sýry a polévky!
Cítíte se špatně při změnách počasí? Nejste hypochondři, víme, čím to je! Cítíte se špatně při změnách počasí? Nejste hypochondři, víme, čím to je!
Co o vás říká oblíbená barva? Červená vyjadřuje smyslnost, bílá citlivost Co o vás říká oblíbená barva? Červená vyjadřuje smyslnost, bílá citlivost
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web