301/215/4-gff_2015_250x250_px.jpg

Gastro food fest na Zahradě Čech klepe na dveře

12.10.2015 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Na litoměřickém výstavišti Zahrada Čech proběhne již třetí ročník Gastro food festu - oblíbeného festivalu určeného pro všechny milovníky jídla a dobrého pití.

Kulinářské umění předních restaurací nejen ze Severu Čech, degustace lahodných českých i zahraničních vín, prezentace minipivovarů a jejich speciálních edic piva, prodejci delikates a doplňkového sortimentu. V takovém duchu se ponese letošní třetí ročník Gasto food festu na Zahradě Čech.

Gastro food fest proběhne ve dnech 17. – 18. 10. 2015, v sobotu bude otevřeno od 10 do 20hod (možnost večeří), v neděli od 10 do 17hod.

Každý den bude obohacen o zajímavý kulturní program, kde kuchařská esa ČR předvedou své umění - Filip Sajler, Jaroslav Sapík, Lukáš Uher, Radek Šubrt, Marek Svoboda, Martin Polačko, Jan Malachovský a další šéfkuchaři. Chybět nebude ani tradiční tvář Gastro food festu - muzikálová zpěvačka, herečka a moderátorka Daniela Šinkorová.

Hlavním partnerem akce je společnost ELKUS s.r.o., dodavatel gastronomického zařízení.

Více informací na: http://www.zahrada-cech.cz/akce/54-gastro-food-fest-na-zahrade-cech/

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Fotogalerie

290/215/4-gff_1.JPG 294/215/4-gff_2.JPG 298/215/4-gff_3.JPG 302/215/4-gff_2015_250x250_px.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít! Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít!
Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily? Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily?
Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet Chat: Samovolný únik moči trápí více než 50 % žen! Zjistěte, jak mu předcházet
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web