538/772/3-img_9538.JPG

Do Brna se v prosinci sjedou nejlepší moravští vinaři

24.11.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

První prosincový víkend bude v Brně ve znamení vinařských slavností. Milovníci vína v rámci festivalu Víno z blízka budou moci objevovat oblíbené i méně známé brněnské podzemní prostory.

Do sklepů brněnských restaurací, vináren či vinoték totiž přijíždějí vybraní vinaři z celé Moravy, aby zde prezentovali svá nejlepší vína.

25 špičkových vinařství z blízkých vinařských obcí, v zastoupení každé jihomoravské vinařské podoblasti, vám v rámci festivalu Víno z blízka 6. a 7. prosince nabídne více jak 250 vzorků vín. Každý vinař bude svá vína prezentovat v jednom zařízení. A právě zde budete mít možnost ochutnávat vína snoubená s regionálními jídly, naskytne se vám příležitost popovídat si s vinařem, jehož jméno jste až doposud znali pouze z etikety vašeho oblíbeného vína, v nabídce festivalu je i doprovodný program v podobě vystoupení (nejen) cimbálové muziky.

Během Velké degustační soboty 6. prosince se tak můžete mimo jiné těšit například na návštěvu ve Vinotéce U Žíznivého mnicha, Café Mezzanine, v Hradní vinárně Špilberk, restauraci La Bouchée nebo v Kabaretu Špaček. Festival je také vítanou příležitostí pozvat mimobrněnské přátele a ukázat jim moravskou metropoli zahalenou do předvánoční atmosféry ve spojení s vynikajícími moravskými víny.

V neděli 7. prosince od 11 do 15 pokračuje festival Vánočním trhem s vínem - unikátním setkáním všech hostujících vinařů na jednom místě. Za všechny jmenujme alespoň například vínařství Špalek, Gotberg, LAHOFER, Vinařství Krásná Hora nebo třeba vinařství Sonberk, držitele prestižního ocenění Vinař roku 2013. Nabízí se vám jedinečná příležitost potkat všechny vinaře na jednom místě a nakoupit tak cenné dary pod vánoční stromeček.

---

Vstupenky můžete zakoupit v e-shopu Nadace Partnerství. K dostání je individuální vstupenka na sobotu i na neděli za 690 Kč. Pokud plánujete přijít s přáteli, kolegy, rodinou či klienty, nabízíme skupinovou vstupenku pro pět a více osob, pro jednoho za 650 Kč.

Fotogalerie

531/772/3-img_9787.JPG 535/772/3-img_9720.JPG 539/772/3-img_9538.JPG
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

5 typů oblečení, kterých byste se měla okamžitě zbavit! 5 typů oblečení, kterých byste se měla okamžitě zbavit!
Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám? Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám?
Hubnutí a oxytocin: Proč se zamilovaným a spokojeným lidem hubne líp? Hubnutí a oxytocin: Proč se zamilovaným a spokojeným lidem hubne líp?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web