538/772/3-img_9538.JPG

Do Brna se v prosinci sjedou nejlepší moravští vinaři

24.11.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

První prosincový víkend bude v Brně ve znamení vinařských slavností. Milovníci vína v rámci festivalu Víno z blízka budou moci objevovat oblíbené i méně známé brněnské podzemní prostory.

Do sklepů brněnských restaurací, vináren či vinoték totiž přijíždějí vybraní vinaři z celé Moravy, aby zde prezentovali svá nejlepší vína.

25 špičkových vinařství z blízkých vinařských obcí, v zastoupení každé jihomoravské vinařské podoblasti, vám v rámci festivalu Víno z blízka 6. a 7. prosince nabídne více jak 250 vzorků vín. Každý vinař bude svá vína prezentovat v jednom zařízení. A právě zde budete mít možnost ochutnávat vína snoubená s regionálními jídly, naskytne se vám příležitost popovídat si s vinařem, jehož jméno jste až doposud znali pouze z etikety vašeho oblíbeného vína, v nabídce festivalu je i doprovodný program v podobě vystoupení (nejen) cimbálové muziky.

Během Velké degustační soboty 6. prosince se tak můžete mimo jiné těšit například na návštěvu ve Vinotéce U Žíznivého mnicha, Café Mezzanine, v Hradní vinárně Špilberk, restauraci La Bouchée nebo v Kabaretu Špaček. Festival je také vítanou příležitostí pozvat mimobrněnské přátele a ukázat jim moravskou metropoli zahalenou do předvánoční atmosféry ve spojení s vynikajícími moravskými víny.

V neděli 7. prosince od 11 do 15 pokračuje festival Vánočním trhem s vínem - unikátním setkáním všech hostujících vinařů na jednom místě. Za všechny jmenujme alespoň například vínařství Špalek, Gotberg, LAHOFER, Vinařství Krásná Hora nebo třeba vinařství Sonberk, držitele prestižního ocenění Vinař roku 2013. Nabízí se vám jedinečná příležitost potkat všechny vinaře na jednom místě a nakoupit tak cenné dary pod vánoční stromeček.

---

Vstupenky můžete zakoupit v e-shopu Nadace Partnerství. K dostání je individuální vstupenka na sobotu i na neděli za 690 Kč. Pokud plánujete přijít s přáteli, kolegy, rodinou či klienty, nabízíme skupinovou vstupenku pro pět a více osob, pro jednoho za 650 Kč.

Fotogalerie

531/772/3-img_9787.JPG 535/772/3-img_9720.JPG 539/772/3-img_9538.JPG
Vytisknout

Další články z rubriky

Talentovaný Martin Škoda: Vyzkoušejte jeho recepty s masem

01.02.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

Před pěti lety vydal první kuchařku Škoda nevařit a ihned dostal přezdívku „český Jamie Oliver“. Talentovaný kuchař Martin Škoda vydal v loňském roce pokračování úspěšné prvotiny Škoda nevařit 2, kde opět přináší řadu skvělých, ale snadných receptů, který zvládne každý. A ještě se u toho skvěle pobaví.

Kate´s Cuisine: "Žádná potravina by se z jídelníčku neměla úplně vyřazovat."

28.01.2017 | Redakce | Rubrika: Vizitka

První měsíc v novém roce je měsícem předsevzetí a slibů, že se budeme více věnovat zdravému životnímu stylu a dbát na svou stravu. Blogerka Kateřina Jašková z blogu Kate´s Cuisine si pro své čtenáře přichystala v lednu veganskou výzvu. Co všechno jí veganská stravila přinesla a co jí naopak chybělo, se dozvíte v našem rozhovoru.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít! Nejlepší červené rtěnky: Vyzkoušely jsme, kterou musíte mít!
Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily? Sexuální tajemství z ložnic hollywoodských hvězd. Co na sebe prozradily?
Trápíte se pitím ovocných smoothies? Děláte největší dietní omyl! Trápíte se pitím ovocných smoothies? Děláte největší dietní omyl!
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web