299/515/1-hoover_recepty.jpg

Chytrý pomocník do každé kuchyně v sobě skrývá eleganci a praktičnost

21.02.2011 | F.O.O.D. | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Ruční vysavače vynikají lehkostí a malými rozměry. Nejsou určeny pro vysávání velkých ploch, takže se hodí např. do kuchyní pro vysání drobných nečistot.

Připravujete večeři pro vaše přátele a potřebujete rychle uklidit vaši kuchyň? Je tu snadné řešení. Ruční vysavač JOVIS SJ 144 WSR představuje dokonalou kombinaci designu a vysokých výkonů. Úklid kuchyně nebyl nikdy snadnější a rychlejší. Vysavač Hoover zvládne suché i mokré vysávání i v těch nejzapadlejších zákoutích vaší kuchyně díky speciálním hlavicím s kartáčky a odnímatelné hubici. Dopřejte si při domácích pracích pomocníka, na kterého se můžete spolehnout. Je rychlý, spolehlivý a má výdrž. Na jedno nabití vysaje během dvaceti minut celou kuchyň a vy se tak můžete v klidu věnovat svým přátelům u večeře.

Vysavač JOVIS disponuje nádobkou na prach o velikosti 0,5 litru a objem nádoby na tekuté nečistoty je 0,2 litru. Jde o velice ekologickou variantu vysavačů, jeho provoz je totiž zajištěn bateriemi, které lze dobíjet. Tento model je vyráběn v několika barevných provedeních, díky čemuž vysavače HOOVER dosáhly ještě elegantnějšího vzhledu. Díky svému bohatému příslušenství jsou vysavače naprosto unikátní a praktické. Nový kartáč FLIP&FLAP je promyšlený tak, aby se přizpůsobil jakémukoliv povrchu, rovnému nebo členitému. Je navržen tak, aby vysával jemnější prach jako je mouka, cukr, káva a podobně.

Nová řada Jovis uspokojí každý požadavek, ať už se týká estetiky či funkčnosti.

www.hoover.cz

Fotogalerie

300/515/1-hoover_recepty.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Dcera Cindy Crawford vypadá jak její matka! Podívejte se na další děti slavných Dcera Cindy Crawford vypadá jak její matka! Podívejte se na další děti slavných
7 dietních tajemství Ivanky Trump: Jak si udržuje štíhlou postavu? 7 dietních tajemství Ivanky Trump: Jak si udržuje štíhlou postavu?
Retro fotogalerie: Jak se změnila lesbická láska od 19. století do současnosti Retro fotogalerie: Jak se změnila lesbická láska od 19. století do současnosti
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web