299/515/1-hoover_recepty.jpg

Chytrý pomocník do každé kuchyně v sobě skrývá eleganci a praktičnost

21.02.2011 | F.O.O.D. | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Ruční vysavače vynikají lehkostí a malými rozměry. Nejsou určeny pro vysávání velkých ploch, takže se hodí např. do kuchyní pro vysání drobných nečistot.

Připravujete večeři pro vaše přátele a potřebujete rychle uklidit vaši kuchyň? Je tu snadné řešení. Ruční vysavač JOVIS SJ 144 WSR představuje dokonalou kombinaci designu a vysokých výkonů. Úklid kuchyně nebyl nikdy snadnější a rychlejší. Vysavač Hoover zvládne suché i mokré vysávání i v těch nejzapadlejších zákoutích vaší kuchyně díky speciálním hlavicím s kartáčky a odnímatelné hubici. Dopřejte si při domácích pracích pomocníka, na kterého se můžete spolehnout. Je rychlý, spolehlivý a má výdrž. Na jedno nabití vysaje během dvaceti minut celou kuchyň a vy se tak můžete v klidu věnovat svým přátelům u večeře.

Vysavač JOVIS disponuje nádobkou na prach o velikosti 0,5 litru a objem nádoby na tekuté nečistoty je 0,2 litru. Jde o velice ekologickou variantu vysavačů, jeho provoz je totiž zajištěn bateriemi, které lze dobíjet. Tento model je vyráběn v několika barevných provedeních, díky čemuž vysavače HOOVER dosáhly ještě elegantnějšího vzhledu. Díky svému bohatému příslušenství jsou vysavače naprosto unikátní a praktické. Nový kartáč FLIP&FLAP je promyšlený tak, aby se přizpůsobil jakémukoliv povrchu, rovnému nebo členitému. Je navržen tak, aby vysával jemnější prach jako je mouka, cukr, káva a podobně.

Nová řada Jovis uspokojí každý požadavek, ať už se týká estetiky či funkčnosti.

www.hoover.cz

Fotogalerie

300/515/1-hoover_recepty.jpg
Vytisknout

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

8 věcí, na které se musíte zeptat partnera dřív, než si ho vezmete 8 věcí, na které se musíte zeptat partnera dřív, než si ho vezmete
Natálie Kotková vyhrála video blogerku roku a už letí do Washingtonu Natálie Kotková vyhrála video blogerku roku a už letí do Washingtonu
Jak se postarat o vánoční stromek, aby dlouho vydržel Jak se postarat o vánoční stromek, aby dlouho vydržel
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web