403/510/3-bonduelle_pr_480x342.jpg

Bonduelle Vapeur - zelenina na páře!

28.04.2014 | PR | Vizitka | KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Zelenina je základ jídelníčku, to ví zřejmě každý, ale co její kvalita? Nemá smysl jíst od rána do večera zeleninu, která již dávno ztratila všechny hodnotné vitamíny!

Jak je to možné? Klíčové parametry, které můžeme poměrně snadno u zeleniny posoudit, jsou autentická barva, chuť a křupavost. Co už neposoudíme, je obsah vitamínů a minerálních látek. Tento parametr úzce souvisí s původem zeleniny, délkou přepravy, způsobem skladování a zpracování. Víte, že týden skladovaná zelenina v lednici ztrácí až 90 procent všech cenných vitamínů? Pokud nemáte to štěstí, že vám před okny roste šťavnatá čerstvá zelenina, kterou si můžete kdykoliv vytrhnout a uvařit, nezoufejte. Existuje řešení, které vám zajistí kvalitní zeleninu po celý rok. Pokud je zelenina šetrně zpracována, udrží si své hodnotné vitamíny a minerály po dlouhou dobu.

Už jste ji vyzkoušeli? Je to naprostá revoluce ve světě konzervace. Zelenina upravená na páře BONDUELLE Vapeur, si zachovává svou autentickou chuť, barvu, vůni a konzistenci v nezměněné kvalitě po dlouhou dobu. Zelenina je sklizena a do 4 hodin zpracována za pomocí páry do plechovek. Po otevření plechovky najdete jen velmi malé množství vody, které vzniklo procesem konzervace pomocí páry, která byla do plechovky doslova uzavřena. Zelenina si zachovává kvalitu blízkou čerstvé zelenině a chutná jako byste ji právě utrhli ze záhonku. Nesmíme zapomenout zmínit, že BONDUELLE při zpracování nepoužívá žádné konzervační látky.

Řada BONDUELLE Vapeur čítá zatím 7 výrobků - mrkev, cizrna, čočka, velmi jemný hrášek, zelené fazolky, fazole Cannellini a Borlotti. Především u luštěnin oceníte jejich křupavou chuť a jednoduché použití při přípravě zeleninových a masových salátů nebo chutných omáček. Významně zkrátíte čas přípravy, není potřeba žádné mytí, loupání, v případě luštěnin namáčení. Jen trhnete víčkem a můžete kouzlit v kuchyni.

Pokud hledáte inspiraci na rychlou a chutnou večeři, máme pro vás mnoho tipů!

http://www.bonduelle.cz/recepty/humus/

http://www.bonduelle.cz/recepty/mrkvovy-nakyp/

http://www.bonduelle.cz/recepty/cockovy-salat/

http://www.bonduelle.cz/recepty/zelene-fazolky-s-mandlemi/

Fotogalerie

404/510/3-bonduelle_pr_480x342.jpg 408/510/3-bonduelle_vapeur_pyramida.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Sladké pokušení, kterému jednoduše neodoláte

11.07.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

Připravte si sami doma sladké speciality od věhlasných cukrářek z TOP HOTELu Praha Marie Kučerové a Jany Baldové, jejíž vynikající dezerty již okusilo 16 prezidentů. Aktuálně si je nemohou vynachválit hosté restaurace BOHEMIA TOP.

MUDr. Michal Karas, ředitel společnosti Herbadent vyvrací zažitá klišé o čištění zubů: Špatným čištěním si možná ničíte zuby, špatnou pastou ale ohrožujete celý organismus

25.04.2016 | PR | Rubrika: Vizitka

„Sotva jsme si uvědomili, jak je důležité dbát na správné čištění zubů, a začali jsme používat správné pomůcky, přišlo na řadu řešení zubní pasty,“ popisuje posun v myšlení zákazníků a pacientů zubních ordinací MUDr. Michal Karas. Stoupá počet těch, kteří se zajímají o to, co obsahují produkty každodenní hygieny, od deodorantů po zubní pastu. Právě při jejím nákupu často zbrkle chybujeme.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Nehubnete? Můžete si za to sama! Výmluvy, na které už to neuhrajete Nehubnete? Můžete si za to sama! Výmluvy, na které už to neuhrajete
Anna Slováčková: Rodiče rozhodně nehodlám soudit Anna Slováčková: Rodiče rozhodně nehodlám soudit
Chat: Věčné problémy s pletí? Ptejte se odbornice, jak s nimi zatočit Chat: Věčné problémy s pletí? Ptejte se odbornice, jak s nimi zatočit
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web