422/601/2-mzl_fbsgwfbh_480x480_75.jpg

Podpořte Recepty.cz v nejvýznamnější anketě českého internetu

27.08.2012 | Redakce | Soutěže

Nominační kolo ankety Křišťálová lupa 2012 se blíží ke konci. S aplikacemi Receptů.cz pro iPad a iPhone se chceme ucházet o vítěznou příčku v kategorii Mobilní služba.

Těm, kteří pro nás již hlasovali prostřednictvím banneru umístěného na úvodní stránce našeho webu, děkujeme a od ostatních velmi uvítáme jejich podporu. Hlasovat lze do 2. září.

Věříme, že vás Recepty.cz inspirují při vašich kuchařských aktivitách a pro vás, kteří je používáte na svém iPhonu a iPadu, jsou praktickým pomocníkem.

Nominujte aplikace Receptů.cz v kategorii Mobilní služba.

Pro úspěšné hlasování stačí uvést pouze „iPad a iPhone aplikace Recepty.cz“. Není nutné vyplňovat všechny soutěžní kategorie.
Fotogalerie

423/601/2-mzl_fbsgwfbh_480x480_75.jpg
Vytisknout

Diskuse ke článku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat kometář Všechny komentáře

Další články z rubriky

Soutěžte o kuchařku Tří sester

08.12.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Kultovní kapela Tři sestry brzy oslaví třicet let od svého založení. Kapelu jistě není nutné dlouze představovat, neboť si za dobu svého působení vybudovala mocnou fanouškovskou základnu a nabité koncerty svědčí o tom, že se nechystá stáhnout do ústraní.

Soutěž: Pečujte o své klouby

26.05.2014 | Redakce | Rubrika: Soutěže

Klouby vás nosí od prvních krůčků. Možná si to často ani neuvědomujete, ale bez nich by pohyb prakticky neexistoval. Proto, když je postihne nějaká zdravotní komplikace, má to obvykle dopad na všechny aspekty života.

Přihlášení

zapomněl jsem heslo
  Přihlásit přes mojeID  

Zajímavé články

Chcete být šťastnější? Lvi potřebují uznání, Váhy životní harmonii Chcete být šťastnější? Lvi potřebují uznání, Váhy životní harmonii
Třicetidenní výzva: Čtyři jednoduché cviky vám stačí na výstavní ruce! Třicetidenní výzva: Čtyři jednoduché cviky vám stačí na výstavní ruce!
Jak opravdu účinné jsou diety při léčbě obezity a nadváhy? Jak opravdu účinné jsou diety při léčbě obezity a nadváhy?
Právě sledované recepty
Dialog
X
Mobilní web